Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Eupune (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Eupune

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkojm kujdestare fëmijesh në zvicer

Kërkohet kujdestare fëmijesh në zvicer! me ose pa eksperience të mëparshme me fëmijët! kujdestarja duhet të jet e dashur dhe e sjellshme me fëmijët. punesimi ështe sezonal! në kete ofert punësimi ofrohen: biletat e udhetimit,akomodimi,shpenzimet gjate qëndrimit dhe pagesa mujore varion nga 700-1000fr familjet jan shqiptare ndaj nuk kërkoh...

Kërkohet kujdestare fëmijesh në zvicer

Kërkohet kujdestare fëmijesh në zvicer! me ose pa eksperience të mëparshme me fëmijët! kujdestarja duhet të jet e dashur dhe e sjellshme me fëmijët. punesimi ështe sezonal! në kete ofert punësimi ofrohen: biletat e udhetimit,akomodimi,shpenzimet gjate qëndrimit dhe pagesa mujore. familjet jan shqiptare ndaj nuk kërkohet gjuhë e huaj.

Kërkohet kujdestare fëmijesh në vaud,zvicer

Kërkohet kujdestare fëmijesh në vaud,zvicer. kërkohet kujdes për 2 fëmije të moshes 2 dhe 4 vjeç. kujdestarja duhet të jet e dashur dhe e sjellshme me fëmijët, të gatuaj për fëmijet dhe ti organizoj lojra edukative. preferohet me eksperience të mëparshme si kujdestare. fundjava ështe pushim familja paguan biletat e udhetimit, ofron një dh...

Kërkohet kujdestare fëmijesh në bern,zvicer

Kërkohet kujdestare fëmijesh në bern,zvicer për 2 fëmijë. kujdestarja duhet te jet e dashur dhe e sjellshme me fëmijët. me ose pa eksperience të mëparshme me fëmijët. ofrohen biletat e udhetimit, akomodimi,shpenzimet gjate kohes se qëndrimit atje dhe pagesa mujore. fillimi i punës:mars

Kërkohet kujdestare fëmijesh në zvicer!

Kërkojmë kujdestare për nje vajzë 1 vjeçe në zvicer! kujdestarja duhet te jet e dashur dhe e sjellshme me fëmijet. me ose pa eksperience me fëmijet,mjafton te jet e dashur . kerkohet vetem kujdes per vajzen . ofrohen biletat e udhetimit,akomodimi,shpenzimet gjate qëndrimit atje dhe pagesa mujore 800fr. udhetimi sa me pare

Century 21 po kërkon konsulente imobiliare!

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Bashkohu grupit nr.1 te real estate në shqiperi! century 21 po kërkon konsulente imobiliare! kriteret për konsulentë: 🔴 arsim i lartë bachelor/master 🔴 përvoja të mëparshme në shitje 🔴 bashkepunues 🔴 të zoterojn nje gjuhe të huaj 🔴 energjik/e dhe ambicioz/e 🔴 aftësi të mira komunikimi për një intervist pranë zyrave tona na kontakton...

Kërkohet kujdestare fëmijësh në zvicer!

Kërkohet kujdestare fëmijesh në lausanne,zvicer për 1 vajzë 16 muajshe! kujdestarja duhet të jet e dashur dhe e sjellshme me fëmijën. me ose pa eksperience të mëparshme me fëmijet,mjafton të jet e dashur dhe ti doje fëmijët. ofrohen biletat e udhetimit,akomodimi ,shpenzimet gjate kohes se qendrimit atje dhe pagesa mujore. fillimi punës:sh...

Century 21 po rekruton asistente zyre!

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Century 21 po rekruton asistente zyre! kandidatet duhet të plotësojne kushtet mëposhtme: -të ket eksperiencë në realestate. -të ket përfunduar studimet e larta -të ket aftësi shumë të mira komunikimi dhe bashkunimi. -të zotëroj gjuhën angleze(çdo gjuhë tjetër përben avantazh). -të dij të përdori rrjetet sociale -të jet serioze dhe korrekt...

Century 21 po rekruton konsulente imobiliare në qerret!

Eupune

-
Durrës, Shqipëri
Century 21 po rekruton konsulente imobiliare për një projekt eksluzive ne qerret! kandidate duhet të plotësojne këto kritere: -të ken eksperience të mëparshme në realestate. -të ken përfunduar arsimin e lartë. -të ken aftësi shumë të mira komunikimi dhe bashkpunimi. -të zotërojn gjuhën angleze(çdo gjuhë tjeter përben avantazh). -të jet e ...

Century 21 irg po rekruton asistente zyre!

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Century 21 irg pjese e rrjetei imobiliare i cili operon prej 50 vitesh në këtë sektor po kërkon të rekrutojë asistente zyre. kandidatet duhet të plotesojnë këto kritrte : -te ket njohuri mbi tregun imobiliare. -te ket përfunduar studimet e larta. -të ket aftesi shume te mira komunikimi dhe bashkpunimi . -të zoteroj gjuhen angleze (çdo gju...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - eupune

Eupune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane