Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:English Recruiter (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

English Recruiter

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet operator call center anglisht

English Recruiter

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi per te punuar nga shtepia orari part/full time sipas deshires orari ne dispozicion eshte 15:00 - 23:00 paga shume e kenaqshme ne baze te performances $500 - $1000 kerkohen operatore per te intervistuar sondazhe te kete ekperience te mepareshme ne call center te jete i paisur me ne pc ose laptop te interesuarit te kontaktojne ne em...

Kerkohet operator call center anglisht

English Recruiter

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi per te punuar nga shtepia orari part/full time sipas deshires orari ne dizpozicion eshte 15 00 - 23 00 paga shume e kenaqshme ne baze te performances $500 - $1000 kerkohen operatore per te intervistuar sondazhe te kete eksperience te meparshme ne call center te jete i paisur me pc ose laptop te interesuarit te kontaktojne ne email...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - english recruiter

English recruiter dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane