Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Enea Dervishi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

Enea Dervishi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune telework ne gjuhen francese - e re

Enea Dervishi

-
Tiranë, Shqipëri
Ne jemi duke kërkuar për një individ të vetë-motivuar me ekspereince të shkëlqyer të shërbimit të klientit (mundësisht email & chat). orari i punës është 15:00 deri në 12:00 me orën shqiptare.. me fleksibilitet për të punuar me rotacion. përgjegjësitë kryesore: · ekzekutivi do të ketë ndërveprime të përditshme me lojtarët/klientët dhe do ...

Durres, ofroj vend pune ne gjuhen gjermane - e re

Enea Dervishi

-
Durrës, Shqipëri
Ne jemi duke kërkuar për një individ të vetë-motivuar me ekspereince të shkëlqyer të shërbimit të klientit (mundësisht email & chat & inbound ). orari i punës është 08:00 deri në 17:00 me orën shqiptare.. përgjegjësitë kryesore: · ekzekutivi do të ketë ndërveprime të përditshme me lojtarët/klientët dhe do të trajtojë të gjitha çështjet dh...

Tirane, ofroj vend pune smart working italisht -650 net

Enea Dervishi

-
Tiranë, Shqipëri
Ne jemi duke kërkuar për një individ të vetë-motivuar me ekspereince të shkëlqyer të shërbimit të klientit (mundësisht email & chat). orari i punës është 15:00 deri në 12:00 me orën shqiptare.. me fleksibilitet për të punuar me rotacion. përgjegjësitë kryesore: · ekzekutivi do të ketë ndërveprime të përditshme me lojtarët/klientët dhe do ...

Durres, ofroj vend pune smart working italisht -650 net

Enea Dervishi

-
Durrës, Shqipëri
Ne jemi duke kërkuar për një individ të vetë-motivuar me ekspereince të shkëlqyer të shërbimit të klientit (mundësisht email & chat). orari i punës është 15:00 deri në 12:00 me orën shqiptare.. me fleksibilitet për të punuar me rotacion. përgjegjësitë kryesore: · ekzekutivi do të ketë ndërveprime të përditshme me lojtarët/klientët dhe do ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - enea dervishi

Enea dervishi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane