Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Elba Technology (Fshij) Fshijini të gjitha

Elba Technology

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Software engineer angular/angularjs (mid/senior) - e re

Elba Technology

-
Prishtinë, Kosovë
We’re looking for a software engineer – angular/angularjs (mid/senior) welcome to elba technologies we are a multinational customer-focused company that offers intelligent automation and application development solutions to help big corporations drive business value (more at https://elba-tech.com ). we are looking for enthusiastic fronten...

It product owner - e re

Elba Technology

-
Prishtinë, Kosovë
We’re looking for a it product owner welcome to elba technologies we are a multinational customer-focused company that offers intelligent automation and application development solutions to help big corporations drive business value (more at https://elba-tech.com ). we are looking for enthusiastic it product owners in a senior position wi...

Technical lead – java (senior) - e re

Elba Technology

-
Prishtinë, Kosovë
We’re looking for a technical lead – java (senior) welcome to elba technologies we are a multinational customer-focused company that offers intelligent automation and application development solutions to help big corporations drive business value (more at https://elba-tech.com ). we are looking for enthusiastic technical leads in a senior...

Quality assurance engineer - e re

Elba Technology

-
Prishtinë, Kosovë
Https://elba-technologies-gmbh.breezy.hr/ tags quality assurance engineer manual automation elba technologies prishtina

Scrum master - e re

Elba Technology

-
Prishtinë, Kosovë
Https://elba-technologies-gmbh.breezy.hr/ tags scrum master elba technologies elba prishtina

Software engineer – java (mid/senior) - e re

Elba Technology

-
Prishtinë, Kosovë
Https://elba-technologies-gmbh.breezy.hr/ tags software engineer jana mid senior elba technologies elba technologies

Software engineer - net (mid/senior) - e re

Elba Technology

-
Prishtinë, Kosovë
Https://elba-technologies-gmbh.breezy.hr/ tags software engineer - net mid senior elba technologies prishtina software engineer

Talent acquisition specialist - e re

Elba Technology

-
Prishtinë, Kosovë
Https://elba-technologies-gmbh.breezy.hr/ tags talent acquisition specialist elba technologies elba prishtine

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - elba technology

Elba technology dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane