Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:EVO NET (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

EVO NET

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Rrit pagen me nje hap! - e re

EVO NET

-
Tiranë, Shqipëri
Evonet per filialin e tij ne zonen e bllokut ofron vende pune si operatore telefonike per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. fushata vodafone casa. mos u lodhni te kerkoni me tej, tek ne do te gjeni: - mundesi punesimi te menjehershme. - pagese shume te kenaqshme (baze + bonuse). - trajnim mbi fushaten per te cilen punohet. - ambjent p...

Lavora con i migliori! evolution network sta cercando te!

EVO NET

-
Tiranë, Shqipëri
Aggiungi🔍📝alla tua lista di ricerca🏢 evo net!!!! se ti piace 💼lavorare in un team affiatato e 😀dinamico, questa è ✔ l'offerta di lavoro che fa per te! noi stiamo cercando 20 🎧operatori per la campagna vodafone casa!!! sei la persona giusta se: ➡️hai una buona conoscenza della 🗣lingua italiana ➡️sei intraprendente e pronto ad👌 impa...

Evo net kerkon 20 operator/e per fushaten vodafone casa, sherbimi outbound

EVO NET

-
Shqipëri
Çdo dite eshte nje mundesi e re! je njohes i gjuhes italiane? je mbi 18 vjeç? evo net po te kerkon ty! shpallim aplikimet per 20 operatore telefonike, fushata vodafone casa ofrojme: trajnim ne baze te njohurive bonuse ne varesi te performances ambjent dinamik e pozitiv jemi vetem nje aplikim larg! dergo cv ne adresen: evolution.network@uc...

Çdo dite eshte nje mundesi e re!

EVO NET

-
Shqipëri
Je njohes i gjuhes italiane? je mbi 18 vjeç? evo net po te kerkon ty! shpallim aplikimet per 20 operatore telefonike, fushata vodafone ofrojme: trajnim ne baze te njohurive bonuse ne varesi te performances ambjent dinamik e pozitiv jemi vetem nje aplikim larg! evolution.network@ucgroup.it 0698192151 ose paraqituni prane zyrave tona: rruga...

Fito vete te ardhurat e tua!

EVO NET

-
Tiranë, Shqipëri
Evo net shpall vende te lira pune per operatore telefonik . kerkohen 20 operatore telefonik per fushaten vodafone casa per te filluar pune menjehere paga shume e kenaqshme (baze +bonuse) orare pune prej 4, 6 & 8 ore . kontrate e rregullte pune . kriter baze : 1.njohja e gjuhes italiane 2.mosha mbi 18 vjec pranohen edhe persona pa eksperin...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - evo net

Evo net dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane