Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ESTEMED GRUP (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ESTEMED GRUP

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Recepsioniste

ESTEMED GRUP

-
Prishtinë, Kosovë
Estemed grup hap konkurs pune recepcionite kriteret: • nivel shumë të mirë të gjuhës turke (në të shkruar dhe të folur • perkthimin e dokumenteve nga gjuha turke në gjuhën shqipe dhe anasjelltas • të ketë përvojë pune • aftësi shumë të mira komunikuese dhe bashkëpunuese • fleksibil për të punuar • mosha 22/30 vjeqare • ushtron detyra lidh...

Social media marketing

ESTEMED GRUP

-
Prishtinë, Kosovë
Estemed grup hap konkurs pune social media marketing kriteret - njohje me trendet dhe fushën e marketingut digjital - njohja e programeve për dizajnim të materialeve publikuese - eksperiencë pune në fushë të njejtë - eksperiencë të mire në krijimin e kampanjave reklamuese në rrjete sociale - të ketë përvojë pune - të jetë energjik, të ket...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - estemed grup

Estemed grup dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane