Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ERCA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

ERCA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 85 rezultate (Këshilla për kërkim)

Austri, ofrohet vend pune arkitekt/ inxhinier - e re

ERCA

-
Shqipëri
💣 erca vjen me oferta të reja punësim në austri 🇦🇹 📌 salsburg/ linz 🔊 arkitekt 🔊 inxhinier ndërtimi 👉 kriteret: ✅ diplomë profesionale ✅ eksperiencë pune ✅ patenta klasi b ✅ gjuha gjermane a2/b1 👉 ofrohet për kandidatët: ✅ kontratë pune 2 vjeçare ✅ 4 javëleje vjetore e paguar ✅ asistencë në akomodim ✅ pagesë për orët shtesë na kon...

Ofrohet vend pune infermiere (🇩🇪 gjermani / gelsenkirchen) - e re

ERCA

-
Shqipëri
🇩🇪 gjermani / gelsenkirchen 👉 infermier/e kriteret që kërkohen: ✔ diplomë për infermieri të përgjithshme ✔ liçencë ✔ njohuri të gjuhës gjermane b1 (të çertifikuar) ✔ patent /ë ✔ mosha 23 - 40 vjeç ofrohet për kandidatët: ✔ asistencë në akomodim. ✔ kontratë e përhershme pune. 📑mënyra e aplikimit :të gjithë të interesuarat mund të dërgo...

Mundësi punësimi në europë dhe lindje e mesme - e re

ERCA

-
Shqipëri
🔔 mundësi punësimi dhe oferta vakante në: 🎯 gjermani, austri, itali, france ,angli dhe lindjen e mesme !! 👉apliko tani me erca albania 👉mundësi e shpejt punësimi për të gjithë kandidatët që kanë takime të rezervuar per kategorinë 26 në ambasadën gjermane. 📣kërkohen kandidatë për staf mjeksorë ne gjermani 🇩🇪 : 📣kërkohen kandidatë p...

👉kërkohet barist në dortmund, gjermani 🇩🇪

Mundësi punësimi në dortmund, gjermani 🇩🇪 👉kërkohet barist 👉kriteret për aplikim: -eksperiencë pune -njohuri shumë të mira të përgatitjes së koktejleve -njohuri të gjuhës gjermane ose angleze. 🎯ofrohet për kandidatët: -asistencë në akomodim. -kontratë pune e përhershme. mënyra e aplikimit :të gjithë të interesuarat mund të dërgojnë c...

📑 mundësi punësimi në gjermani – kamariere

📑 mundësi punësimi në gjermani 🇩🇪 dortmund / oberhausen / frankfurt 👉 kamariere kriteret që kërkohen: ✔ kandidate femra, ✔ gjuha gjermane nuk është kusht. ofrohet për kandidatët: ✔ asistencë në akomodim, ✔ bakshishe më shumë se paga, ✔ pagesa 1600€ neto. 👉mundësi për punësim sezonal dhe afatgjatë! për më shumë informacione mund të na...

Gjermani, ofrohet vend pune kamarier

ERCA

-
Shqipëri
📑 mundësi punësimi në gjermani 🇩🇪 🎯 sezonal dhe afatgjatë në frankfurt 👉 kamarier/e kriteret që kërkohen: ✔ gjuha gjermane niveli b1 ✔ eksperience pune ofrohet për kandidatët: ✔ asistencë në akomodim ✔ bakshishe ✔ pagesa 1400€ netto ✔ orari 16:00-23:00 punësohuni me erca! na kontaktoni në: 📮 ercalbania@gmail.com 📲 0699306646 📲 069...

Gjermani ofroj vend pune ne fushen e mjekesise!

ERCA

-
Shqipëri
𝐑𝐢𝐤𝐭𝐡𝐞𝐡𝐞𝐧 𝐩𝐮𝐧𝐞̈𝐬𝐢𝐦𝐞𝐭 𝐦𝐚𝐬𝐢𝐯𝐞 𝐩𝐞̈𝐫 𝐟𝐮𝐬𝐡𝐞̈𝐧 𝐦𝐞̈ 𝐭𝐞̈ 𝐬𝐡𝐩𝐞𝐣𝐭𝐞̈ 𝐝𝐡𝐞 𝐭𝐞̈ 𝐬𝐮𝐤𝐬𝐞𝐬𝐬𝐡𝐦𝐞 ,𝐌𝐣𝐞𝐤𝐬𝐢𝐧𝐞̈ 𝐧ë 𝐆𝐉𝐄𝐑𝐌𝐀𝐍𝐈 𝐧𝐠𝐚 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐚𝐧𝐢a 𝐄𝐑𝐂𝐀. ju ftojmë të aplikoni tani ,sugjerojani miqëve edhe të afërmve tuaj !!! -𝐆𝐉𝐄𝐑𝐌𝐀𝐍𝐈 ➡infermiere -diplomë + licencë ,njohuri t...

Gjermani, ofroj vend pune kuzhinier

ERCA

-
Shqipëri
Punesim i shpejte dhe i sigurt! 𝐆𝐉𝐄𝐑𝐌𝐀𝐍𝐈 ! vetem per personat qe ndodhen ne gjermani edhe nuk kane nje vend pune & me dokumenta nga vendet europiane. kuzhinier: eksperience pune ne kuzhinen italiane . menyra e aplikimit :te gjithe te interesuarit mund te dergojne cv e tyre ne gjuhen -angleze ( formati word + foto ) ne e-mail ​erca...

Gjermani, ofroj vend pune infermiere

ERCA

-
Shqipëri
Ofertë e re punësimi në gjermani !! erca albania hap ofertën për punësim në pozicionin : ➡infermiere -diplomë + licencë ,njohuri të gjuhës gjermane niveli b2( e mbrojtur me certifikatë ). ➡ nd\infermiere - diplomë, njohuri të gjuhës gjermane niveli a2-b1( e mbrojtur me certifikatë ). ➡ mami ( të gatshme për të punuar si ndihmëse infermier...

Gjermani, ofroj vend pune kuzhinier (per kandidatet me dokumenta europiane)

ERCA

-
Shqipëri
Punësim i shpejtë dhe i sigurt! 𝐆𝐉𝐄𝐑𝐌𝐀𝐍𝐈 ! vetëm për personat që ndodhen në gjermani edhe nuk kanë një vend pune & me dokumenta nga vendet europiane. kuzhinier: eksperiencë pune në kuzhinën italiane . mënyra e aplikimit :të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv e tyre ne gjuhen -angleze ( formati word + foto ) në e-mail ​ erc...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - erca

Erca dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane