Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ELECTRONIC LINE (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ELECTRONIC LINE

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Prezantuese dhe asitente per shitjen dhe sherbimet e produkteve apple

ELECTRONIC LINE

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania electronic line kerkon : te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht ne sektorin e shitjes dhe sherbimeve te produkteve apple. (preferohet te kete punuar me pare, ne call center, iute-credit, dyqane elektronike, agjensi turistike, etj) përgjegjësitë kryesore: të menaxhoje r...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - electronic line

Electronic line dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane