Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:E2 Partners Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(70)

E2 Partners Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 70 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune drejtues teknik/farmaci

E2 Partners Group

-
Tiranë, Shqipëri
Informon ne baze javore per oraret dhe turnet e permbushura ne farmaci pergjegjes per legjimitetin/ligjshmerine profesionale te farmacise ploteson dokumentacionin per farmacine dhe punonjesit e saj, ne raste kontrolli si dhe literature profesionale qe duhet ne farmaci pergjegjes per blerjen e mallrave nga furnitoret e aprovuar vetem ne ra...

Tirane, ofroj vend pune farmacist

E2 Partners Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kontrollon cilësinë e mallravekontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kutibën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e sajtregohet e gatshme për të bërë matjen e tensioni i gjakut nga aparati përkatës, nëse ia kërkon pacientiplotëson kartat e klientit, nëse farmacia ofron të tillakontrollon fletëhyrjen ...

Tirane, ofroj vend pune menaxher marketingu

E2 Partners Group

-
Tiranë, Shqipëri
Në emër të klientit të saj është duke rekrutuarmenaxher marketingu në qytetin e tiranës.përgjegjësitë kryesore: propozon alternativa, ide apo mënyra promovimi duke sjellë praktikat më të mira si dhe është gjithmonë i/e përditësuar me metodikat e reklamimit të produkteve të kompanise koordinimi dhe mbajtja e korrespondencës me partneret në...

Tirane, ofroj vend pune online marketing

E2 Partners Group

-
Tiranë, Shqipëri
On behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position online marketing.duties and responsibilities: overseeing ppc campaigns monitoring their performance and return on investment. writing informative and effective search engine optimised copy for the website and external blog postings. using t...

Tirane, ofroj vend pune telecommunication &networking specialist

E2 Partners Group

-
Tiranë, Shqipëri
An experienced and very dynamic employee, in the position of telecommunications and networking senior specialist.job purpose :assure a proper and secure establishment and functioning of the lan/wan of the company networking equipment (routers, switches, firewalls, bluecoat proxy, ips etc) and connections with all external networks, in coo...

Tirane, ofroj vend pune store manager

E2 Partners Group

-
Tiranë, Shqipëri
Hugo boss is one of the leading premium fashion and lifestyle companies with around 14,700 employees worldwide. as the most important interface for our customers, you will demonstrate your passion for our products and act as a brand ambassador for hugo boss. join a team that provides an exceptional brand and shopping experience with enthu...

Tirane, ofroj vend pune agjent turizmi

E2 Partners Group

-
Tiranë, Shqipëri
Detaje rreth punës vendndodhja : tiranë lloji i punes : full time adresa : tirane

Tirane, ofroj vend pune key account manager

E2 Partners Group

-
Tiranë, Shqipëri
Detaje rreth punës vendndodhja : tiranë lloji i punes : full time adresa : tirane

Tirane, ofroj vend pune koordinator /elektro- shtëpiak

E2 Partners Group

-
Tiranë, Shqipëri
Më emër të klientit të saj, është duke rekrutuar kandidatë për pozicionin koordinator i departamentit elektro-shtëpiake.përmbledhja e pozicionit :koordinatori i departamentit të produkteve të bardha dhe të vogla organizon punët ditore në departament, ndjek dhe kontrollon shërbimet në mënyrë sistematike.detyrat/përgjegjësitë: shpërndarja e...

Vlore, ofroj vend pune menaxher mirëmbajtje

E2 Partners Group

-
Vlorë, Shqipëri
Mban në monitorim kostot energjetike të aseteve të shoqërisë bre (kompleks rezidencial dhe turistik etj);mban rekorde të brendshme të konsumit për monitorim e faturave të oshee dhe ukt;menaxhon materialet, pjesët e këmbimit, porosit materialet në mungesë të supervizorëve;organizon grafikun mujor dhe pushimet vjetore të stafit pa prishur m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - e2 partners group

E2 partners group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane