Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:E2 Partners (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

E2 Partners

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 109 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune guide turistike- antalya - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group në emër të klientit të saj që operon në fushën e turizmit është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin guide turistike në antalya , turqi. detyrat dhe përgjegjësitë: përmbushja e detyrave të dhëna në kohë dhe me saktësi manaxhimi i disa punëve në të njëjtën kohë sipas prioritetit përkatës të punuarit në mënyrë individual...

Tirane, ofrohet vend pune recepsionist/e - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar recepsionist/e. detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: mirëpret dhe përshëndet vizitorët. përgjigjet dhe drejton telefonatat. informon vizitorët për tarifat dhe shërbimet . kryen dhe konfirmon rezervime për vizitorët. regjistron dhe kontrollon vizitorët. verifik...

E2 partners albania kerkon kandidate per guide turistike - e re

E2 Partners

-
Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar kandidatë për guidë turistike (turqi-antalya,bodrum,kemer). kualifikimet dhe aftësitë e kërkuara: të ketë aftësi të mira komunikuese, organizuese dhe menaxheriale. të zotërojë shumë mirë gjuhën angleze. të jetë korrekt dhe bashkëpunues në marrëdhenie me koleg...

Tirane, ofrohet vend pune guide turistike- antalya - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group në emër të klientit të saj që operon në fushën e turizmit është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin guide turistike në antalya , turqi. detyrat dhe përgjegjësitë: përmbushja e detyrave të dhëna në kohë dhe me saktësi manaxhimi i disa punëve në të njëjtën kohë sipas prioritetit përkatës të punuarit në mënyrë individual...

Tirane, ofroj vend pune flight attendant - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position flight attendant. responsibilties: guide and assist for safety and comfort to passengers always conduct safety check before flight greet and communicate with customers help passengers find their seats prepare and ...

Tirane, ofrohet vend pune marketing specialist

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania , në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar specialiste e larte marketingu. detyrat dhe përgjegjësitë: mbështet iniciativat e departamentit të marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve të marketingut; zhvillon dhe ndjek përgatitjen e materialeve reklamuese për fushata të...

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fatu,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bërë matjen e tensionigja...

Tirane, ofrohet vend pune specialiste finance

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar specialiste finance. përgjegjësitë kryesore: analizon të dhënat financiare për të indetifikuar gjendjen financiare të kompanisë. asiston në punët e përditshme të departamentit të financës kryen të gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme të raporteve për ...

Tirane, ofrohet vend pune guide turistike- antalya

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group në emër të klientit të saj që operon në fushën e turizmit është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin guide turistike në antalya , turqi. detyrat dhe përgjegjësitë: përmbushja e detyrave të dhëna në kohë dhe me saktësi manaxhimi i disa punëve në të njëjtën kohë sipas prioritetit përkatës të punuarit në mënyrë individual...

Tirane, ofrohet vend pune commercial manager

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of commercial manager. responsibilities: draws up kpis on income and leasing, in periodic reports or according to requests; creates baseline data of fb and retail partners or potential brands/businesses; compiles ...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - e2 partners

E2 partners dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane