Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:E2 Partners (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

E2 Partners

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 79 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune commercial manager - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of commercial manager. responsibilities: draws up kpis on income and leasing, in periodic reports or according to requests; creates baseline data of fb and retail partners or potential brands/businesses; compiles ...

Tirane, ofrohet vend pune commercial manager - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of commercial manager. responsibilities: draws up kpis on income and leasing, in periodic reports or according to requests; creates baseline data of fb and retail partners or potential brands/businesses; compiles ...

Tirane, ofrohet vend pune recepsionist/e ne hotel

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar recepsionist/e. detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: mirëpret dhe përshëndet vizitorët. përgjigjet dhe drejton telefonatat. informon vizitorët për tarifat dhe shërbimet . kryen dhe konfirmon rezervime për vizitorët. regjistron dhe kontrollon vizitorët. verifik...

Tirane, ofrohet vend pune recepsionist/e ne hotel

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar recepsionist/e. detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: mirëpret dhe përshëndet vizitorët. përgjigjet dhe drejton telefonatat. informon vizitorët për tarifat dhe shërbimet . kryen dhe konfirmon rezervime për vizitorët. regjistron dhe kontrollon vizitorët. verifik...

Tirane, ofrohet vend pune ticketing agent

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of ticketing agent. duties and responsibilities: primary responsibility is to handle requests and provide customer service, guidance, and support for hearing care products and/or programs. completes investigations...

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitjesh

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania në emër të klientit të saj që operon në fushën e turizmit është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin agjent shitjesh, në kompani ajrore. detyrat dhe përgjegjësitë: përmbushja e detyrave të dhëna në kohë dhe me saktësi manaxhimi i disa punëve në të njëjtën kohë sipas prioritetit përkatës të punuarit në mënyrë in...

Tirane, ofrohet vend pune ticketing agent

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of ticketing agent. duties and responsibilities: primary responsibility is to handle requests and provide customer service, guidance, and support for hearing care products and/or programs. completes investigations...

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitjesh

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania në emër të klientit të saj që operon në fushën e turizmit është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin agjent shitjesh, në kompani ajrore. detyrat dhe përgjegjësitë: përmbushja e detyrave të dhëna në kohë dhe me saktësi manaxhimi i disa punëve në të njëjtën kohë sipas prioritetit përkatës të punuarit në mënyrë in...

Tirane, ofrohet vend pune ticketing agent

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partner group albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of ticketing agent. responsibilities : primary responsibility is to handle requests and provide customer service, guidance, andsupport for hearing care products and/or programs. completes investigations and resolve...

Tirane, ofrohet vend pune sales reporting and analysis

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partner group albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of sales reporting and analysis senior specialist. responsibilities: preparation of daily, weekly and monthly sales reports based on downloaded data from different systems, platforms and other data sources. prepara...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - e2 partners

E2 partners dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane