Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Diambe (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

Diambe

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Diambe shpk kërkon të punësojë menaxher marketi në fushe-krujë - e re

Diambe

-
Krujë, Shqipëri
Në kuadër të zgjerimit të aktivitetit të saj shoqëria diambe shpk shpall vende të lire punë për marketin e saj më të ri i cili do të hapet në qytetin e fushë-krujës. vendet e lira janë si më poshtë: menaxher/e marketit përshkrimi i punës: është përgjegjës për udhëheqjen e marketit • mbikëqyr dhe vëzhgon të gjitha aktivitetet ditore në mar...

Diambe ofron vende pune si ekonomist/e (financer/e - e re

Diambe

-
Durrës, Shqipëri
Në kuadër të zgjerimit të aktivitetit të saj me shoqëria diambe shpk shpall 2 (dy) vende të lira punë në pozicionin e ekonomistit/es (financier/e) në departamentin e financës dhe të kontabilitetit të kompanisë. detyrat: • te kryej rregjistrimet kontabel te kompanise, te ndjek portalin qendror te faturave (fiskalizimi)per faturat e shitjes...

Tirane, ofroj vend pune shites/e ( ali demi dhe oxhaku )

Diambe

-
Tiranë, Shqipëri
Pershkrimi i punes ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj ne tirane, rrjeti i marketeve diambe shpk ( ali demi dhe oxhaku ) shpall vende te lire pune per pozicionet: vende te lira per shites/edetyrat kryen prezantimin e produkteve tek klientet e dyqanit. ndjek procedurat e shitjes qe nga momenti i ardhjes se klientit, ben prezantimi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - diambe

Diambe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane