Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Dhoma e Tregtise dhe Industrise Tirane (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

Dhoma e Tregtise dhe Industrise Tirane

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune asistente

Dhoma e tregtise dhe industrise tirane kerkon te punesoje asistente me keto kritere: · te kete perfunduar arsimin e larte prane fakultetit te shkencave sociale ose juridik · njohje shume e mire e gjuhes angleze ( njohje e gjuheve te tjera ben avantazh) · njohuri shume te mira kompjuterike · te kete aftesi te shkelqyera komunikimi, fleksib...

Tirane, ofroj vend pune asistente

Dhoma e tregtise dhe industrise tirane kerkon te punesoje asistente me keto kritere: · te kete perfunduar arsimin e larte prane fakultetit te shkencave sociale ose juridik · njohje shume e mire e gjuhes angleze ( njohje e gjuheve te tjera ben avantazh) · njohuri shume te mira kompjuterike · te kete aftesi te shkelqyera komunikimi, fleksib...

Tirane, ofroj vend pune asistente

Dhoma e tregtise dhe industrise tirane kerkon te punesoje asistente me keto kritere: · te kete perfunduar arsimin e larte prane fakultetit te shkencave sociale ose juridik · njohje shume e mire e gjuhes angleze ( njohje e gjuheve te tjera ben avantazh) · njohuri shume te mira kompjuterike · te kete aftesi te shkelqyera komunikimi, fleksib...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - dhoma e tregtise dhe industrise tirane

Dhoma e tregtise dhe industrise tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane