Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:De Holding Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

De Holding Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune juriste - e re

De Holding Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune human resources manager kompania de holding shpk, per rrjetin e dyqaneve comodita home, kompani lider ne tregun e shqiperise, ne fushen e shitjes me shumice dhe pakice te arikujve shtepiak, vjen se fundmi me oferten e radhes: kerkohet kandidate ambicioz per pozicionin e human resources manager: kriteret: te kete pe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - de holding shpk

De holding shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane