Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:DORA RESIDENCE (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

DORA RESIDENCE

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune fizioterapist/e

DORA RESIDENCE

-
Tiranë, Shqipëri
“ d.o.r.a. residence ” kërkon të punësojë individë energjikë, të motivuar, me potencial dhe integritet të lartë. vend i hapur pune për: fizioterapist/e kërkojmë të punësojmë fizioterapist/e për “d.o.r.a. rehabilitation center” në tiranë. nëse jeni zemërdhembsur, i/e aftë për të përballuar punën nën presionin dhe kujdesin për përmirësimin ...

Tirane, ofroj vend pune recepsionist

DORA RESIDENCE

-
Tiranë, Shqipëri
“ d.o.r.a. residence ” kërkon të punësojë individë energjikë, të motivuar, me potencial dhe integritet të lartë. vend i hapur pune për: recepsionist/e kualifikimet që duhet të plotësojë kandidati: të ketë eksperiencë pune si recepsionist/e. të ketë përfunduar arsimin e mesëm ose në vazhdimësi të arsimit të lartë. të ketë njohuri shumë të ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - dora residence

Dora residence dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane