Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:DIMENSION (Fshij)Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Marketing - DIMENSION

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Commercial director

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension hr po kërkon të rekrutojë një commercial director për një nga kompanitë më të mëdha që operon në sektorin e energjisë së rinovueshme. detyrat e pozicionit detyra te marketingut hartimi dhe implementimi i strategjisë së përgjithshme të marketingut dhe shitjeve në përputhje me strategjinë dhe objektivat e biznesit duke e detajuar ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - marketing dimension

Marketing dimension dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane