Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:DIMENSION (Fshij)Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Call Center - DIMENSION

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Commercial telemarketer / gjemanisht (telework/baza 900€ + bonuse)

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Një brand ndërkombëtar i parfumeve po kërkon të zgjerojë aktivitetin e tij edhe në vendin tonë. dimension është në kërkim të profesionistëve me orientim të ndaj klientit, profil komercial dhe eksperiencë në telemarketing të cilët janë të aftë në: – sales promotion – call center management tasks (inbound / outbound). – telemarketing – mana...

Commercial telemarketer / anglisht (telework/baza 900€ + bonuse)

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Një brand ndërkombëtar i parfumeve po kërkon të zgjerojë aktivitetin e tij edhe në vendin tonë. dimension është në kërkim të profesionistëve me orientim të ndaj klientit, profil komercial dhe eksperiencë në telemarketing të cilët janë të aftë në: – sales promotion – call center management tasks (inbound / outbound). – telemarketing – mana...

Commercial telemarketer / italisht (telework/baza 900€ + bonuse)

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Një brand ndërkombëtar i parfumeve po kërkon të zgjerojë aktivitetin e tij edhe në vendin tonë. dimension është në kërkim të profesionistëve me orientim të ndaj klientit, profil komercial dhe eksperiencë në telemarketing të cilët janë të aftë në: – sales promotion – call center management tasks (inbound / outbound). – telemarketing – mana...

Commercial telemarketer / frengjisht (telework/baza 900€ + bonuse)

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Një brand ndërkombëtar i parfumeve po kërkon të zgjerojë aktivitetin e tij edhe në vendin tonë. dimension është në kërkim të profesionistëve me orientim të ndaj klientit, profil komercial dhe eksperiencë në telemarketing të cilët janë të aftë në: – sales promotion – call center management tasks (inbound / outbound). – telemarketing – mana...

Commercial telemarketer / greqisht (telework/baza 900€ + bonuse)

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Një brand ndërkombëtar i parfumeve po kërkon të zgjerojë aktivitetin e tij edhe në vendin tonë. dimension është në kërkim të profesionistëve me orientim të ndaj klientit, profil komercial dhe eksperiencë në telemarketing të cilët janë të aftë në: – sales promotion – call center management tasks (inbound / outbound). – telemarketing – mana...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - call center dimension

Call center dimension dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane