Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:DIMENSION (Fshij)Kategoritë:Bare dhe Restorante (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Bare dhe Restorante - DIMENSION

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

DIMENSION

-
Himarë, Shqipëri
Pozicioni: kamarier lokacioni: himare – livadh ofrohet: kontratë pune sezonale (korrik-gusht) pagesë e kënaqshme bonuse shumë të mira ditore bonuse të tjera shtesë mbi performancën e grupit kërkohet: preferohet të ketë eksperiencë të mëparshme në shërbim ose marrëdhënie me klientët të jetë i komunikueshëm dhe i sjellshëm me klientët njohj...

Kamarier

DIMENSION

-
Himarë, Shqipëri
Pozicioni: kamarier lokacioni: himare – livadh ofrohet: kontratë pune sezonale (korrik-gusht) pagesë e kënaqshme bonuse shumë të mira ditore bonuse të tjera shtesë mbi performancën e grupit kërkohet: preferohet të ketë eksperiencë të mëparshme në shërbim ose marrëdhënie me klientët të jetë i komunikueshëm dhe i sjellshëm me klientët njohj...

Kamarier

DIMENSION

-
Himarë, Shqipëri
Pozicioni: kamarier lokacioni: himare – livadh ofrohet: kontratë pune sezonale (korrik-gusht) pagesë e kënaqshme bonuse shumë të mira ditore bonuse të tjera shtesë mbi performancën e grupit kërkohet: preferohet të ketë eksperiencë të mëparshme në shërbim ose marrëdhënie me klientët të jetë i komunikueshëm dhe i sjellshëm me klientët njohj...

Kamarier

DIMENSION

-
Himarë, Shqipëri
Pozicioni: kamarier lokacioni: himare – livadh ofrohet: kontratë pune sezonale (korrik-gusht) pagesë e kënaqshme bonuse shumë të mira ditore bonuse të tjera shtesë mbi performancën e grupit kërkohet: preferohet të ketë eksperiencë të mëparshme në shërbim ose marrëdhënie me klientët të jetë i komunikueshëm dhe i sjellshëm me klientët njohj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - bare dhe restorante dimension

Bare dhe restorante dimension dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane