Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:DIMENSION (Fshij)Kategoritë:Asistent/e (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Asistent/e - DIMENSION

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Koordinatore/e zyre

DIMENSION

-
Vlorë, Shqipëri
Dimension hr për një kompani të madhe që operon në fushën e real estate dhe shërbimeve akomoduese në industrinë e turizmit po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vakant koordinator/e zyre përmbledhja e pozicionit: koordinatori i zyrës është pika e parë e kontaktit për kompaninë. ai/ajo duhet të jetë në gjendje të sigurojë mbarëvaj...

Executive assistant & reporting

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension për një nga kompanitë më të mëdha në vend në industrinë e turizmit po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vakant: executive assistant & reporting detyrat e pozicionit përgjegjës për menaxhimin punëve administrative të ceo-s, organizon takimet, mbledhjet mujore, konferencat apo angazhime të tjera, pasqyron rezervimet/ndry...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistent e dimension

Asistent e dimension dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane