Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

DIMENSION

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 96 rezultate (Këshilla për kërkim)

Category manager - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension hr is looking for a category manager . a category manager is responsible to implement strategies to source and select the category for which they are responsible and to achieve the most favorable cost through effective negotiation, vendor management and global identification of source lines with more effective cost. duties & res...

Kamarier - e re

DIMENSION

-
Himarë, Shqipëri
Pozicioni: kamarier lokacioni: himare – livadh ofrohet: kontratë pune sezonale (korrik-gusht) pagesë e kënaqshme bonuse shumë të mira ditore bonuse të tjera shtesë mbi performancën e grupit kërkohet: preferohet të ketë eksperiencë të mëparshme në shërbim ose marrëdhënie me klientët të jetë i komunikueshëm dhe i sjellshëm me klientët njohj...

Kamarier - e re

DIMENSION

-
Himarë, Shqipëri
Pozicioni: kamarier lokacioni: himare – livadh ofrohet: kontratë pune sezonale (korrik-gusht) pagesë e kënaqshme bonuse shumë të mira ditore bonuse të tjera shtesë mbi performancën e grupit kërkohet: preferohet të ketë eksperiencë të mëparshme në shërbim ose marrëdhënie me klientët të jetë i komunikueshëm dhe i sjellshëm me klientët njohj...

Tirane, ofroj vend pune category manager - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension hr is looking for a category manager . a category manager is responsible to implement strategies to source and select the category for which they are responsible and to achieve the most favorable cost through effective negotiation, vendor management and global identification of source lines with more effective cost. duties & res...

It help desk (frengjisht/remote/kompani amerikane) - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension hr në partneritet me një nga kompanitë amerikane lider në tregun e it, ju ofron mundësinë të punoni nga afër me ekspertë ndërkombëtar si it help desk. nëse jeni një individ i motivuar, punëtor dhe i gatshëm për të qenë pjesë e një ekipi fitues, bëni lëvizjen tuaj të ardhshme në karrierë me ne! detyrat e pozicionit i ofroni supor...

It help desk (spanjisht/remote/kompani amerikane) - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension hr në partneritet me një nga kompanitë amerikane lider në tregun e it, ju ofron mundësinë të punoni nga afër me ekspertë ndërkombëtar si it help desk. nëse jeni një individ i motivuar, punëtor dhe i gatshëm për të qenë pjesë e një ekipi fitues, bëni lëvizjen tuaj të ardhshme në karrierë me ne! detyrat e pozicionit i ofroni supor...

It help desk (portugalisht/remote/kompani amerikane) - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension hr në partneritet me një nga kompanitë amerikane lider në tregun e it, ju ofron mundësinë të punoni nga afër me ekspertë ndërkombëtar si it help desk. nëse jeni një individ i motivuar, punëtor dhe i gatshëm për të qenë pjesë e një ekipi fitues, bëni lëvizjen tuaj të ardhshme në karrierë me ne! detyrat e pozicionit i ofroni supor...

It help desk ( kineze/remote/kompani amerikane) - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension hr në partneritet me një nga kompanitë amerikane lider në tregun e it, ju ofron mundësinë të punoni nga afër me ekspertë ndërkombëtar si it help desk. nëse jeni një individ i motivuar, punëtor dhe i gatshëm për të qenë pjesë e një ekipi fitues, bëni lëvizjen tuaj të ardhshme në karrierë me ne! detyrat e pozicionit i ofroni supor...

It help desk (anglisht/remote/kompani amerikane) - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension hr në partneritet me një nga kompanitë amerikane lider në tregun e it, ju ofron mundësinë të punoni nga afër me ekspertë ndërkombëtar si it help desk. nëse jeni një individ i motivuar, punëtor dhe i gatshëm për të qenë pjesë e një ekipi fitues, bëni lëvizjen tuaj të ardhshme në karrierë me ne! detyrat e pozicionit i ofroni supor...

It help desk (gajermanisht/remote/kompani amerikane) - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension hr në partneritet me një nga kompanitë amerikane lider në tregun e it, ju ofron mundësinë të punoni nga afër me ekspertë ndërkombëtar si it help desk. nëse jeni një individ i motivuar, punëtor dhe i gatshëm për të qenë pjesë e një ekipi fitues, bëni lëvizjen tuaj të ardhshme në karrierë me ne! detyrat e pozicionit i ofroni supor...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - dimension

Dimension dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane