Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Cross Business Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Cross Business Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkohet njohese e mire e gjuhes gjermane (jo call center)

Cross Business Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet njohese e mire e gjuhes gjermane. (jo call center) nese flisni mire gjermanisht dhe jeni te interesuar te punoni me kompani nderkombetare atehere do donim qe ju te punonit me ne. kompania merret me krijimin dhe zhvillimin e marredhenieve komerciale me kliente te ndryshem ne fushen e projektimit dhe dizenjimit. personi do jete per...

Tirane, ofrohet vend praktike inxhinier/inxhiniere

Cross Business Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Praktike pune e paguar dhe mundesi punesimi per studentet e inxhinierise mekanike dhe elektrike punohet me kliente nderkombetare: austriak, zvicerian, gjermane, dhe amerikane kerkesat: 1. te kete mbaruar (ose te jete ne perfundim) te studimeve bachelor ose master ne deget e inxhinierise 2. te kete njohure baze te programeve inxhinierike d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - cross business shpk

Cross business shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane