Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Compact Recruiting (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Compact Recruiting

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19 rezultate (Këshilla për kërkim)

We are hiring a recruitment specialist

Compact Recruiting

-
Tiranë, Shqipëri
Duties and responsibilities recruits the personnel for all the departments of the company, in required qualifications. plans and conducts all recruitment process such as placing job ads in career portals, makes filtering, organize and interviews, selection of the personnel and keeping data for every applicant in a database. headhunting – ...

Jemi duke kerkuar per kandidate per pozicionin e punes si asistent it.

Compact Recruiting

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkesat -te kete perfunduar arsimin e larte per informatike ose dege te ngjashme; – eksperience pune ne profil jo me pak se 1 vit; -te kete njohuri te router-switch, computer hardware, voip phones. – njohuri shume te mira te gjuhes angleze; -aftesi shume te mira komunikimi dhe bashkepunimi. ofrohet: -kontrate e rregullt pune; -mundesi pe...

Operator telefonik ne qytetin e elbasanit.

Compact Recruiting

-
Elbasan, Shqipëri
Kerkohen 30 operatore per sherbim outbound call center. nese jeni njohes i mire i gjuhes: angleze ; gjermane ; italian ; franceze ose greke , jeni personi qe po kerkojme. zyra jone e re ne elbasan ju ofron nje mundesi shume te mire per nje karriere te sukseshme. pas suksesit ne qytetin e tiranes prej 7 vitesh , po zgjerohemi dhe ne qyteti...

Tirane, ofroj vend pune web design

Compact Recruiting

-
Tiranë, Shqipëri
We are looking for web designer: requirements: -at least two years of web and/or ui design from online/web companies- must! -experience with ui software such as figma and/or adobe xd; -wire framing, responsive design knowledge, - ability to research and draw inspiration from hubs lie behance -very good level of english language; - portfol...

Tirane, ofroj vend pune junior translator

Compact Recruiting

-
Tiranë, Shqipëri
Our company is currently hiring translators. requirements: university degree. experience (not mandatory) in interpretation and translation from german / spanish/italian/ french to english; ability to work with minimum supervision keen eye for detail research skills problem solving skills if you have the qualifications listed above, we wou...

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

Compact Recruiting

-
Tiranë, Shqipëri
Requirements: - experience with digital marketing design (banners, landing pages, etc..); - design original pieces, including illustrations and infographs; - experience with using wordpress; - very good level of english language; - portfolio that demonstrate your creative skills; we offer: - great working conditions. - regular work contra...

Tirane, kerkohet content writter

Compact Recruiting

-
Tiranë, Shqipëri
We are looking for content writer to join the our team. responsibilities: create content marketing campaigns to generate traffic to our site; regularly produce various content types, including email, social media posts and blogs; analyze content marketing metrics and makes changes as needed; collaborate with other departments to create in...

Elbasan, ofroj vend pune operatore telefonik

Compact Recruiting

-
Elbasan, Shqipëri
Operatore telefonik ne gjuhet: anglisht, gjermanisht, spanjisht, frengjisht, italisht, greqisht. pagat me te larta ne treg ! kompania jone operon ne treg prej 7 vitesh. gjithmone ne kerkim te nje personeli dinamik dhe ambicioz , jemi te prirur qe te motivojme cdo punonjes tonin per te arritur maksimumin e aftesive personale dhe profesiona...

Ppc campaign manager ( pay per click )

Compact Recruiting

-
Tiranë, Shqipëri
We are looking for ppc campaign manager: requirements: experience in facebook and google advertising campaigns. experience in native ads/banners b2 or higher level of english. tech savvy (well informed about or proficient in the use of modern technology) full time availability , monday – friday. we offer: 1. great working conditions. 2. r...

Operatore ne gjuhen italiane. paga super te kenaqshme !

Compact Recruiting

-
Tiranë, Shqipëri
Kandidatet e interesuar duhet : te kene njohuri te mire ne te folur te gjuhes italiane. te jete ambicioz dhe energjik. te jene te gatshem per te mesuar njohuri te reja. kushtet e punes: – trajnim i paguar. – kontrate e rregullt pune. – mundesi shume te larta per rritje ne detyre. – bonuse te larta ditore, javore dhe mujore. – paga nga me ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - compact recruiting

Compact recruiting dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane