Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Celular.al (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

Celular.al

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune shitese - e re

Celular.al

-
Tiranë, Shqipëri
Rrjeti i dyqaneve celular.al kerkon te punesoje shitese, me eksperience. kriteret: te kete aftesi te shkelqyera komunikuese. te kete aftesi te shkelqyera prezantuese. te kete aftesi negociuese dhe bindese. te kete njohuri kompjuterike te pergjithshem . fleksibel ne punen ne grup. ofrojme: 1- kontrate te rregullt pune,sigurime shoqerore dh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - celular al

Celular al dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane