Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:CROP GROUP (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

CROP GROUP

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent ftd greqisht

CROP GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
✔kandidatët idealë duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme:⁣ •të kenë aftësi shumë të mira në gjuhën greke. •të kenë aftësi shumë të mira komunikuese dhe bashkëpunuese. •eksperienca përbën avantazh. ✔çfarë të ofrojmë ne: • kontrata të rregullta dhe siguracione 100% •trajnime të vazhdueshme për të pasur performancë dhe produktivitet...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - crop group

Crop group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane