Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:CONTACT TRADE CENTER ASTIR (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(208)

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 208 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Ctc astir kërkon team leader

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Ctc astir te ofron mundesine te rritesh profesionalisht! punesohu tani si team leader ne fushaten vodafone casa! - eksperience jo me pak se dy vjet si team leader ne fushata outbound - disponibilitet i menjehershem - aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi - pagese baze shume e kenaqshme - bonuse mujore nga me te lartat - ambjent komod dh...

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Ctc astir kërkon team leader

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Ctc astir te ofron mundesine te rritesh profesionalisht! punesohu tani si team leader ne fushaten vodafone casa! - eksperience jo me pak se dy vjet si team leader ne fushata outbound - disponibilitet i menjehershem - aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi - pagese baze shume e kenaqshme - bonuse mujore nga me te lartat - ambjent komod dh...

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Ctc astir kërkon team leader

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Ctc astir te ofron mundesine te rritesh profesionalisht! punesohu tani si team leader ne fushaten vodafone casa! - eksperience jo me pak se dy vjet si team leader ne fushata outbound - disponibilitet i menjehershem - aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi - pagese baze shume e kenaqshme - bonuse mujore nga me te lartat - ambjent komod dh...

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Ctc astir kërkon team leader

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Ctc astir te ofron mundesine te rritesh profesionalisht! punesohu tani si team leader ne fushaten vodafone casa! - eksperience jo me pak se dy vjet si team leader ne fushata outbound - disponibilitet i menjehershem - aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi - pagese baze shume e kenaqshme - bonuse mujore nga me te lartat - ambjent komod dh...

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Ctc astir kërkon team leader

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Ctc astir te ofron mundesine te rritesh profesionalisht! punesohu tani si team leader ne fushaten vodafone casa! - eksperience jo me pak se dy vjet si team leader ne fushata outbound - disponibilitet i menjehershem - aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi - pagese baze shume e kenaqshme - bonuse mujore nga me te lartat - ambjent komod dh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - contact trade center astir

Contact trade center astir dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane