Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:CONTACT TRADE CENTER (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(55)

CONTACT TRADE CENTER

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 55 rezultate (Këshilla për kërkim)

Cercasi operatori outbound

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Contact trade center cerca agenti telefonici, campagna vodafone casa requisiti: 1-conoscenza della lingua italiana 2-l'esperienza sulla telefonia e' un vantaggio 3-disponibilità di lavorare su turni part-time vendndodhja : tiranë lloji i punes : part time adresa : mujo ulqinaku

Cercasi operatori outbound

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Contact trade center cerca agenti telefonici,campagna vodafone casa requisiti: 1-conoscenza della lingua italiana 2-l'esperienza sulla telefonia e' un vantaggio 3-disponibilità di lavorare su turni part-time 4-capacita` di lavorare in gruppo offriamo: 1-possibilità di crescere professionalmente 2-contratto` regolare di lavoro 3-turni fles...

Kerkohen operatore telefonike

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Contact trade center eshte ne kerkim te 50 operatoreve per fushaten vodafone casa kerkojme: nivel te mire te gjuhes italiane. disponibilitet per te punuar edhe part time. aftesi te mira komunikative. eksperienca perben avantazh ofrojme : pagesa te larta dhe bonuse ne varesi te punes tuaj ambient komod dhe motivues kontrate te rregullt pun...

Kerkohen operatore telefonike

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Contact trade center eshte ne kerkim te 50 operatoreve per fushaten vodafone casakerkojme:nivel te mire te gjuhes italiane.disponibilitet per te punuar edhe part time.aftesi te mira komunikative.eksperienca perben avantazhofrojme :pagesa te larta dhe bonuse ne varesi te punes tuajambient komod dhe motivueskontrate te rregullt puneturn fle...

Kerkohen operatore telefonike

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Contact trade center ofron mundësi punësimi duke i dhënë përparësi personave dinamikë dhe ambiciozë për të zhvilluar aftësitë e tyre profesionale. punesojme kandidatë që zotërojnë gjuhën italiane për t’u bërë pjese e skuadrës tonë. kerkojme: -njohje te mire te gjuhes italiane -disponibilitet part-time -ekperienca perben prioritet ofrojme:...

Kerkohen operatore telefonike

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Contact trade center ofron mundësi punësimi duke i dhënë përparësi personave dinamikë dhe ambiciozë për të zhvilluar aftësitë e tyre profesionale. punesojme kandidatë që zotërojnë gjuhën italiane për t’u bërë pjese e skuadrës tonë. kerkojme: -njohje te mire te gjuhes italiane -disponibilitet part-time -ekperienca perben prioritet ofrojme:...

Kerkohen operatore telefonike

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Contact trade center ofron mundesi punesimi per te gjithe ju. kerkohen 50 operatore telefonike per fushaten vodafone casa ne gjuhen italiane. vendndodhja : tiranë lloji i punes : part time adresa : rruga mujo ulqinaku 22

Kerkohen operatore telefonike

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Contact trade center ofron mundësi punësimi duke i dhënë përparësi personave dinamikë dhe ambiciozë për të zhvilluar aftësitë e tyre profesionale. punesojme kandidatë që zotërojnë gjuhën italiane për t’u bërë pjese e skuadrës tonë. kerkojme: -njohje te mire te gjuhes italiane -disponibilitet part-time -ekperienca perben prioritet ofrojme:...

Kerkojme operatore

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Contact trade center eshte ne kerkim te 50 operatoreve per fushaten vodafone casa!!! kerkojme: nivel te mire te gjuhes italiane. disponibilitet per te punuar edhe part time. aftesi te mira komunikative. eksperienca perben avantazh ofrojme : pagesa te larta dhe bonuse ne varesi te punes tuaj ambient komod dhe motivues kontrate te rregullt ...

Kerkojme operatore

CONTACT TRADE CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Punesojme te rinj me aftesi te mira verbale ne gjuhen italiane:cfare kerkohet: - njohje e gjuhes italiane - njohje e pc - aftesi per te punuar ne grup - karakter dinamik dhe proaktiv ne arritjen e objektivavte te ndryshem - eksperienca perben avantazhcfare ofrohet: - support qe ne fazen e inserimit ne kompani - orare fleksibel - trajnim d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - contact trade center

Contact trade center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane