Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Burime Njerezore BNJ (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

Burime Njerezore BNJ

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shqiperi, ofrohet vend pune përfaqësues mjekësor - e re

Burime Njerezore BNJ

-
Tiranë, Shqipëri
Alkaloid shpk tiranë shpall konkurs për këtë vend pune: 1 përfaqësues mjekësor, tiranë-durrës (do të meren parasysh kandidatët rezident në tiranë dhe durrës) kualifikimet e nevojshme: diplomë universitare në shkenca mjekësore (farmaci, mjekësi, stomatologji etj) njohje e ms office; aftësi për komunikim dhe ndërtim të raporteve konstruktiv...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - burime njerezore bnj

Burime njerezore bnj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane