Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:British American Tobacco Albania shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

British American Tobacco Albania shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Hr intern- british american tobacco shpk

Hr intern- british american tobacco shpk

​ + apliko

Hr intern

Përshkrimi welcome to the recruitment & selection process for bat! we are a global leader with over 200 brands present in more than 200 different markets. our company hires talented professionals from various fields, and we provide them working environment to explore their full potential. that is why we appreciate every initiative, suppor...

Hr intern- british american tobacco shpk

​ + apliko

Meet your mentor

​ + apliko

Marketing specialist tirana

Marketing specialist tirana

+ apliko

Office executive assistant kosovo

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - british american tobacco albania shpk

British american tobacco albania shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane