Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Billion Real Estate (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Billion Real Estate

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Social media manager

Billion Real Estate

-
Tiranë, Shqipëri
Deshiron te behesh ekspert/e marketingu? te intrigon marketingu online dhe mediat sociale? je ne kerkim te nje kompanie te avancuar ne kete fushe? mire se vjen ne kompanine billion g&g group! nese je ambicioze dhe e dedikuar kemi nje rol pune per ty. duhet te kesh mbaruar shkollen e larte dhe te kesh eksperience ne kete fushe, per te tjer...

Tirane, ofroj vend pune agjent imobiliar

Billion Real Estate

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet agjent imobiliar! po kërkon për një punë të re? një punë energjike, e pavarur, që të rrit çdo ditë profesionalisht, një punë në të cilën mund të bësh para aq sa do ti? provo të jesh agjent imobiliar, dhe s'do duash më kurrë të ndryshosh punë . billion g & g group, po kërkon pikërisht dikë si ti. për tu bërë pjesë e skuadrës tonë,...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - billion real estate

Billion real estate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane