Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:BClever Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

BClever Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune agjent financiar ne gjuhen spanjolle

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar njohes te gjuhes spanjolle nje mega kompani me filial qendror ne spanje, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat me te mira, mundesite me te shkelqyera profesionale dhe kushtet e persosura te punes ofron nje mundesi ndryshe nga ato qe keni pare...

Tirane, ofrohet trajnim 1 ditor rekrutimi & hr

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Nese po kerkon te jesh nje rekrutues & hr specialist eja ne trajnimin 1 ditor te dates 16 tetor 2022 trajnimi si asnjehere me pare eshte super low cost dhe do t’i jape cdo pjesmarresi mundesine te: - mesoje praktikat e rekrutimit & burimeve njerezore - te pajiset me modul trajnimi - te pajiset me certifikate - te kete nje mundesi punesimi...

Tirane, ofrohet vend pune sistemuese ne market

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
💼 mundesi punesimi sistemuese ne market 📍tirane kriteret: ✅ disponibilitet i menjehershem ✅ eksperienca nuk eshte kusht i domosdoshem kushtet e punes: ✅ page e kenaqshme 💰 + siguracione te paguara ✅ ambjent i qete ✅ kushte pune shume te mira ⚠️ eksperienca perben avantazh per me shume info kontakto ne: ☎️ 0697596341 📩 erjon.kurti@glob...

Itali, ofrohet vend pune kujdestare per te moshuar

BClever Agency

-
Shqipëri
💼 mundesi punesimi ne itali 🇮🇹 kujdestare per te moshuar 📍lecce, itali kriteret: ✅ disponibilitet i menjehershem ✅ eksperienca nuk eshte kusht i domosdoshem kushtet e punes: ✅ page e 800€ 💶 ✅ ambjent i qete ✅ kushte pune shume te mira ✅ akomodimi dhe vaktet e perfshira ✅ bileta e perfshire ⚠️ eksperienca perben avantazh per me shume ...

Tirane, ofrohet part time seminar menaxhimi i burimeve njerezore

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Save the date! 📅 30 shtator 2022 agjencia bclever organizon seminarin e pare me pjesmarrje fizike per vitin 2022 “menaxhimi i burimeve njerezore” seminari eshte projektuar ne: 🟩 sesion teorie 🟦 sesion praktike 🟪 sesion me pyetje te hapura ne perfundim te trajnimit pjesmarresit do te pajisen me: 🔸certifikate e trajnimit 🔹modulin e pl...

Bclever agency tirane, seminar menaxhimi i burimeve njerezore

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Save the date! ? 30 shtator 2022 agjencia bclever organizon trajnimin e pare me pjesmarrje fizike per vitin 2022 “menaxhimi i burimeve njerezore” trajnimi eshte projektuar ne: ? sesion teorie ? sesion praktike ? sesion me pyetje te hapura ne perfundim te trajnimit pjesmarresit do te pajisen me: ?certifikate e trajnimit ?modulin e plote te...

Tirane, ofrohet vend pune agjent financiar baze 600€ & 3000€ bonus

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar me dhe pa eksperience njohes te gjuhes italiane. cfare ofrohet: ✅ pagese baze qe nis nga 600€ 💰 💴 ✅ bonuse mbi 3000€ 💴💰 ✅ ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme ✅ mundesi per te punuar me hot leads 📱 ✅ mundesi e shpejte rritjeje ne de...

Tirane, ofrohet vend pune agjent financiar baze 600€ & 3000€ bonus

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar me dhe pa eksperience njohes te gjuhes italiane. cfare ofrohet: ✅ pagese baze qe nis nga 600€ 💰 💴 ✅ bonuse mbi 3000€ 💴💰 ✅ ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme ✅ mundesi per te punuar me hot leads 📱 ✅ mundesi e shpejte rritjeje ne de...

Tirane, ofrohet vend pune agjent financiar baze 600€ & 3000€ bonus

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar me dhe pa eksperience njohes te gjuhes angleze. cfare ofrohet: ✅ pagese baze qe nis nga 600€ 💰 💴 ✅ bonuse mbi 3000€ 💴💰 ✅ ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme ✅ mundesi per te punuar me hot leads 📱 ✅ mundesi e shpejte rritjeje ne det...

Tirane, ofrohet vend pune agjent financiar - italisht - baze 650€ & 3000€ bonus

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar me dhe pa eksperience njohes te gjuhes italiane. cfare ofrohet: ✅ pagese baze qe nis nga 650€ 💰 💴 ✅ bonuse mbi 5000€ 💴💰 ✅ ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme ✅ mundesi per te punuar me hot leads 📱 ✅ mundesi e shpejte rritjeje ne de...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - bclever agency

Bclever agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane