Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Auto1 Albania (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(10)
Lloji
  • Pa përcaktuar(10)

Auto1 Albania

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Junior office coordinator | koordinatore zyre - e re

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group është lidernë europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura. për selinë e saj në tiranë auto1 group po kërkon " junior office manager” koordinon dhe organizon të gjitha veprimtaritë e zyres si dhe jep suport departamenteve te ndryshme. detyrat: • kerkim i tregut për mallra dhe shërbime); • menaxhimi i marrëdhë...

Junior office manager ( koordinatore zyre) - e re

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group është lidernë europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura. për selinë e saj në tiranë auto1 group po kërkon " junior office manager” koordinon dhe organizon të gjitha veprimtaritë e zyres si dhe jep suport departamenteve te ndryshme. detyrat: • kerkim i tregut për mallra dhe shërbime); • menaxhimi i marrëdhë...

Junior controller (addetto al controllo della fatturazione) - e re

Auto1 Albania

-
Shqipëri
Il junior controller verrà inserito nel team production avrà il compito di verificare la congruità delle fatture passive di ripristino dei mezzi dei relativi preventivi, aggiornare l’anagrafica dei fornitori e i loro pagamenti, cosa farai: • supporto nel controllo della coerenza delle lavorazioni di ripristino pianificate ed eseguite; • s...

Agjent shitjesh telefonik | shitje makina online" (ne gjuhen italiane)

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group është lider në europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura. për selinë e saj në tiranë auto1 group po kërkon "agjent shitjesh telefonik | shitje makina online" (ne gjuhen italiane) detyrat: •te krijoje dhe menaxhoje nje portofol klientesh (shitje dhe kontakte nepermjet telefonit, email etj); • konsulence e v...

Eqa specialist_data entry (rregjistrim te dhenash ne gjuhen gjermane)

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group është lider në europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura. për selinë e saj në tiranë auto1 group po kërkon "agjent data entry ne gjuhen gjermane”specialistët e eqa monitorojnë cilësinë e raporteve të inspektimit të realizuara nga ekspertët tanë teknikë, duke analizuar materialin video-fotografik dhe duke b...

Junior operations_remarketing | backoffice in english

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group is europe's leading digital automotive platform. "junior operations_remarketing | backoffice in english" job description in our operations department, we ensure smooth processes by combining operational thinking with strategic skill. as a part of our remarketing team, you will be responsible for buying and selling cars, for ex...

Eqa evaluation quality agent_french

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group is europe’s leading platform for the used car sector. we lead business activities in more than 30 countries worldwide. by connecting buyers and sellers through technology we enable dealers and consumers to trade seamlessly throughout europe. auto1 group owns business units like auto1.com, autohero.com and vendezvotrevoiture.fr...

Inside sales agent | vendita telefonica | lingua italiana |part time 6h

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1.com è parte di auto1 group, la piattaforma di trading automobilistico leader in europa. sei un appassionato di auto, un commerciale ambizioso ed un eccellente comunicatore? da noi troverai un percorso di carriera all'avanguardia e in continua crescita. auto1 group ricerca e seleziona inside sales agent b2b | vendita telefonica | lin...

Customer service booking center | fier - durazzo - elbasan, albania

Auto1 Albania

-
Elbasan, Shqipëri
Auto1 group ricerca e seleziona: consulenti customer service booking center. l'impiegato/a customer care offre assistenza e informazioni sul servizio offerto ai nostri clienti. cosa farai: - conferma degli appuntamenti dei clienti privati presso le filiali del gruppo; - gestione e aggiornamento database appuntamenti; - assistenza clienti ...

Inside sales agent | vendita di auto online | lingua italiana | durazzo / fier / elbasan, albania

Auto1 Albania

-
Elbasan, Shqipëri
Auto1.com è parte di auto1 group, la piattaforma di trading automobilistico leader in europa. sei un appassionato di auto, un commerciale ambizioso ed un eccellente comunicatore? da noi troverai un percorso di carriera all'avanguardia e in continua crescita. auto1 group ricerca e seleziona "inside sales agent | vendita di auto online | li...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - auto1 albania

Auto1 albania dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane