Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:AssistDigital Tirana (Fshij) Fshijini të gjitha

AssistDigital Tirana

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 54 rezultate (Këshilla për kërkim)

Aem architect

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
For our office in tirana we are looking for an aem architect what will you do? you will participate in the design and development of enterprise web solutions by collaborating closely with multi-disciplinary teams paying attention to the quality of the code. you will be personally involved in meetings with customers and will support the pr...

Assistente d’ufficio

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital è una customer experience management company. siamo specializzati in servizi end-to-end che combinano le potenzialità dell’intelligenza umana e di quella artificiale per migliorare le performance dei nostri clienti. per la nostra sede di tirana stiamo cercando un assistente d’ufficio detyrat cosa farai? supporto ...

Senior ux designer

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital is a customer experience management company. we specialize in end-to-end services that combine the potential of human and artificial intelligence to improve our client's performance. for our office in tirana, we are looking for a : senior ux designer detyrat what will you do? elaborate concept of design for new d...

Aem architect

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital is a customer experience management company. we specialize in end-to-end services that combine the potential of human and artificial intelligence to improve our client's performance. for our office in tirana we are looking for an aem architect detyrat what will you do? you will participate in the design and devel...

It specialist

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital è una customer experience management company. siamo specializzati in servizi end-to-end che combinano le potenzialità dell'intelligenza umana e di quella artificiale per migliorare le performance dei nostri clienti. per la nostra sede di tirana stiamo cercando un it specialist scopo del ruolo il candidato dovrà p...

Hr recruiter

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital è una customer experience management company. siamo specializzati in servizi end-to-end che combinano le potenzialità dell'intelligenza umana e di quella artificiale per migliorare le performance dei nostri clienti. per la nostra sede di tirana stiamo cercando un: hr recruiter detyrat cosa farai? individuerai can...

Konsulentë për shërbim klienti

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital është një ndërmarrje që merret me menaxhimin e përvojës së klientit. jemi të specializuar në shërbime që kombinojnë potencialin e inteligjencës njerëzore dhe artificiale për të përmirësuar performancën e klientëve tanë. për zyrat tona në qendër të tiranës kërkojmë : konsulentë për shërbim klienti në gjuhët italis...

Team leader for traveling operations

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital is a customer experience management company. we provide end to end services blending human and artificial intelligence to improve our customer's business performances. for our tirana office we are looking for a: multilanguage team leader for traveling operations detyrat what you are going to do? preside the hall ...

Italian language quality specialist for customer operations

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital is a customer experience management company. we provide end to end services blending human and artificial intelligence to improve our customer's business performances. for our tirana office we are looking for : italian language quality specialist for customer operations detyrat what you are going to do? monitor a...

Consulenti inbound per smartworking

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital è una customer experience management company. siamo specializzati in servizi end-to-end che combinano le potenzialità dell'intelligenza umana e di quella artificiale per migliorare le performance dei nostri clienti. stiamo cercando : c onsulenti inbound per smartworking detyrat cosa farai? lavorerai da casa; forn...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - assistdigital tirana

Assistdigital tirana dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane