Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Art And Tourism Development Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

Art And Tourism Development Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 78 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sarande, ofroj vend pune kamarier bari (m/f) - e re

Art And Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton për të aplikuar në pozicionin e: kamarier bari (m/f) detyrat dhe përgjegjësitë : të kenë një paraqitje korrekte dhe pozitive për të ...

Sarande, ofroj vend pune pjatalarëse - e re

Art And Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
B ougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton për të aplikuar në pozicionin e: pjatalarëse kand i da tet duhet të plotësojnë këto kritere: të kenë eksperienca të mëparshme në kë...

Himare, ofroj vend pune banakier (m/f) - e re

Stone beach me vendndodhje ne qeparo pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e: banakier (m/f) përshkrim i përgjithshëm luan një rol të rëndësishëm në ofrimin e shërbimeve cilë...

Reservation manager new

Art and tourism development group is one of the largest hotel & tourism industry company with a large extend on the albanian coast. with stylish rooms and convenient apartments in a very prestigious locations, you will find the ideal place for a productive business and enjoyable leisure time. you will definitely enjoy a new service that h...

Financier /e new

Kompania atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikni në pozicionin e: financier /e përshkrim i përgjithshëm financier/e do të punojë së bashku me ekipin në bashkëpunim të ngushtë me me drejtuesin e departamentit t...

Menaxher mirëmbajtje new

Art And Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e: menaxherit t ë mirëmbajtjes përshkrim i përgjithshëm luan një rol të rëndësishëm në ofrimin e shërbimev...

Menaxher turizmi new new

Kompania atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni për pozicionin e: menaxher turizmi përshkrim i përgjithshëm menaxheri është përgjegjës për menaxhimin e punonjësve, marketingut, koordinimin dhe administrimin ...

Përgjegjës/e finance

Art And Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e: përgjegjës/e finance përshkrim i përgjithshëm përgjegjësi/sja e financës do të punojë së bashku me ekipi...

Ndihmës kuzhinier (m/f)

Stone beach me vendndodhje ne qeparo / vlorë pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e: ndihmës kuzhinier (m/f) detyrat dhe përgjegjësitë : ndihmon në organizimin dhe përgatitj...

Menaxher /e eventesh për hotel new

Art & tourism development group është një nga kompanitë lider në industrinë e hotelerisë dhe turizmit me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. art & tourism development group ështe në kërkim të: menaxher /e eventesh për hotel përshkrim i përgjithshëm si menaxher/e eventesh do të jeni përgjegjës për krijimin e strategjive dhe arritj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - art and tourism development group

Art and tourism development group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane