Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Art And Tourism Development Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(52)
Lloji
  • Pa përcaktuar(52)

Art And Tourism Development Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 52 rezultate (Këshilla për kërkim)

Front office manager - e re

Arka hotel as part of atdg (art and tourism development group), one of the leading companies in the field of tourism and hospitality, invites you to apply in the position of: front office manager the primary duties of the front office manager is to ensure guest satisfaction and overall efficiency of front office operations, to train staff...

Menaxher /e eventesh - e re

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, ju fton të aplikoni në pozicionin e: menaxher /e eventesh përshkrim i përgjithshëm si menaxher/e eventesh do të jeni përgjegjës për krijimin e strategjive dhe arritjen e objektivave për departamentin e event...

Specialist elektricist - e re

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, ju fton të aplikoni në pozicionin e: specialist elektricist përshkrim i përgjithshëm specialisti elektricist do të jetë përgjegjës për inspektimin dhe zgjidhjen e problematikave të rrjetit elektrik. detyrat ...

Specialist hidraulik - e re

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, ju fton të aplikoni në pozicionin e: specialist hidraulik përshkrim i përgjithshëm specialisti hidraulik do të jetë përgjegjës për inspektimin dhe zgjidhjen e problematikave të rrjetit hidraulik. detyrat dhe...

Mirëmbajtës hoteli - e re

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, ju fton të aplikoni në pozicionin e: mirëmbajtës hoteli përshkrim i përgjithshëm mirëmbajtësi i hotelit do të jetë përgjegjës për inspektimin dhe zgjidhjen e problematikave të mirëmbajtjes. detyrat dhe përgj...

Tirane, ofroj vend pune reservation agent - e re

Art and tourism development group is one of the largest hotel & tourism industry company with a large extend on the albanian coast. with stylish rooms and convenient apartments in a very prestigious locations, you will find the ideal place for a productive business and enjoyable leisure time. you will definitely enjoy a new service that h...

Tirane, ofroj vend pune reservation agent

Art and tourism development group is one of the largest hotel & tourism industry company with a large extend on the albanian coast. with stylish rooms and convenient apartments in a very prestigious locations, you will find the ideal place for a productive business and enjoyable leisure time. you will definitely enjoy a new service that h...

Tirane, ofroj vend pune reservation agent

Art and tourism development group is one of the largest hotel & tourism industry company with a large extend on the albanian coast. with stylish rooms and convenient apartments in a very prestigious locations, you will find the ideal place for a productive business and enjoyable leisure time. you will definitely enjoy a new service that h...

Tirane, ofroj vend pune reservation agent

Art and tourism development group is one of the largest hotel & tourism industry company with a large extend on the albanian coast. with stylish rooms and convenient apartments in a very prestigious locations, you will find the ideal place for a productive business and enjoyable leisure time. you will definitely enjoy a new service that h...

Recepsionist (m/f)

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton për të aplikoni në pozicionin e: recepsionist (m/f) përshkrim i përgjithshëm luan një rol të rëndësishëm në ofrimin e shërbimeve cilësore sipas standar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - art and tourism development group

Art and tourism development group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane