Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Alpha Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Alpha Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Consulenti inbound (Punë në distancë) - e re

Alpha Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Per azienda cliente operante nel settore delle telecomunicazioni ricerchiamo operatori call center inbound i neo assunti si occuperanno di attività di gestione clienti e customer care . si richiede esperienza comprovata nel ruolo, attitudine commerciale e problem solving possibilità di lavorare anche da casa in modalita smart working per ...

Tirane, ofroj vend pune telework consulenti inbound - e re

Alpha Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Per azienda cliente operante nel settore delle telecomunicazioni ricerchiamo operatori call center inbound i neo assunti si occuperanno di attività di gestione clienti e customer care . si richiede esperienza comprovata nel ruolo, attitudine commerciale e problem solving possibilità di lavorare anche da casa in modalita smart working per ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - alpha agency

Alpha agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane