Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Aleat (Fshij) Fshijini të gjitha

Aleat

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 48 rezultate (Këshilla për kërkim)

Aleat operator regjistrimi, komuna bicaj

Aleat

-
Kukës, Shqipëri
Aleat sh.p.k është një kompani shqiptare me sipërmarrje të përbashkët të idemia identity & security dhe fondit shqiptaro–amerikan të ndërmarrjeve. www.aleat.al për organizatën tonë ne jemi duke kërkuar për një operator regjistrimi në komunën bicaj, kukës me afat të caktuar kohor 3 mujor. kërkesa diplomë universitare. aftësi të mira kompju...

Durres, ofroj vend pune operator regjistrimi, komuna xhafzotaj

Aleat

-
Durrës, Shqipëri
Aleat sh.p.k është një kompani shqiptare me sipërmarrje të përbashkët të idemia identity & security dhe fondit shqiptaro–amerikan të ndërmarrjeve për prodhimin dhe shpërndarjen e kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike për qytetarët shqiptarë. www.aleat.al për organizatën tonë ne jemi duke kërkuar për një operator regjistrimi në...

Aleat operator rregjistrimi, xhafzotaj

Aleat

-
Durrës, Shqipëri
Aleat sh.p.k është një kompani shqiptare me sipërmarrje të përbashkët të idemia identity & security dhe fondit shqiptaro–amerikan të ndërmarrjeve për prodhimin dhe shpërndarjen e kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike për qytetarët shqiptarë. www.aleat.al për organizatën tonë ne jemi duke kërkuar për një operator regjistrimi në...

Tirane, ofroj vend pune part time company doctor

Aleat

-
Tiranë, Shqipëri
Aleat sh.p.k., is an albanian joint venture company of idemia identity & security (previously sagem sécurité) and the albanian-american enterprise fund (aaef) for the production and the distribution of the id cards and biometric passports for albanian citizens. www.aleat.al for our organization we are looking for a company doctor. summary...

Ofroj vend pune operator regjistrimi, lushnje

Aleat

-
Lushnjë, Shqipëri
Aleat sh.p.k është një kompani shqiptare me sipërmarrje të përbashkët të idemia identity & security dhe fondit shqiptaro–amerikan të ndërmarrjeve për prodhimin dhe shpërndarjen e kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike për qytetarët shqiptarë. www.aleat.al për organizatën tonë ne jemi duke kërkuar për një operator regjistrimi në...

Tirane, ofroj vend pune part time company doctor

Aleat

-
Tiranë, Shqipëri
Aleat sh.p.k., is an albanian joint venture company of idemia identity & security (previously sagem sécurité) and the albanian-american enterprise fund (aaef) for the production and the distribution of the id cards and biometric passports for albanian citizens. www.aleat.al for our organization we are looking for a company doctor. summary...

Aleat operator regjistrimi, lushnje

Aleat

-
Lushnjë, Shqipëri
Aleat sh.p.k është një kompani shqiptare me sipërmarrje të përbashkët të idemia identity & security dhe fondit shqiptaro–amerikan të ndërmarrjeve për prodhimin dhe shpërndarjen e kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike për qytetarët shqiptarë. www.aleat.al për organizatën tonë ne jemi duke kërkuar për një operator regjistrimi në...

Aleat company doctor

Aleat

-
Tiranë, Shqipëri
Aleat sh.p.k., is an albanian joint venture company of idemia identity & security (previously sagem sécurité) and the albanian-american enterprise fund (aaef) for the production and the distribution of the id cards and biometric passports for albanian citizens. www.aleat.al for our organization we are looking for a company doctor. in addi...

Elbasan, ofroj vend pune operator regjistrimi

Aleat

-
Elbasan, Shqipëri
Aleat sh.p.k është një kompani shqiptare me sipërmarrje të përbashkët të idemia identity & security dhe fondit shqiptaro–amerikan të ndërmarrjeve për prodhimin dhe shpërndarjen e kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike për qytetarët shqiptarë. www.aleat.al për organizatën tonë ne jemi duke kërkuar për një operator regjistrimi në...

Aleat operator regjistrimi, elbasan

Aleat

-
Elbasan, Shqipëri
Aleat sh.p.k është një kompani shqiptare me sipërmarrje të përbashkët të idemia identity & security dhe fondit shqiptaro–amerikan të ndërmarrjeve për prodhimin dhe shpërndarjen e kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike për qytetarët shqiptarë. www.aleat.al për organizatën tonë ne jemi duke kërkuar për një operator regjistrimi në...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - aleat

Aleat dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane