Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Albtelecom (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Albtelecom

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 45 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune datacom internal & security specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: datacom internal & security senior specialist purpose of position the purpose of this position is to perform maintenance and administration of the company's it core netw...

Tirane, ofroj vend pune sap basis and dba specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: sap basis and dba specialist purpose of position the main purpose of this position is manage and support sap technical infrastructure components. main tasks maintain, mo...

Tirane, ofroj vend pune datacom internal & security specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: datacom internal & security senior specialist purpose of position the purpose of this position is to perform maintenance and administration of the company's it core netw...

Tirane, ofroj vend pune sap basis and dba specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: sap basis and dba specialist purpose of position the main purpose of this position is manage and support sap technical infrastructure components. main tasks maintain, mo...

Tirane, ofroj vend pune sales representative in tirana - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: sales representative in tirana purpose of the position: sales representatives are one of the key tools of sales, and their role to increase the customer base and directl...

Sales representative tirana - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: sales representative tirana for more details you can visit us on instagram https://www.instagram.com/albtelecomkarriera/ human resources and administrative af...

Tirane, ofroj vend pune sales representative in tirana - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: sales representative in tirana purpose of the position: sales representatives are one of the key tools of sales, and their role to increase the customer base and directl...

Gramsh, ofroj vend pune sales representative in gramsh - e re

Albtelecom

-
Gramsh, Shqipëri
Our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: sales representative in gramsh purpose of the position: sales representatives are one of the key tools of sales, and their role to increase the customer base and directl...

Kucove, ofroj vend pune sales representative in kucove - e re

Albtelecom

-
Kucovë, Shqipëri
Our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: sales representative in kucove purpose of the position: sales representatives are one of the key tools of sales, and their role to increase the customer base and directl...

Gramsh, ofroj vend pune sales representative in gramsh - e re

Albtelecom

-
Gramsh, Shqipëri
Our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: sales representative in gramsh purpose of the position: sales representatives are one of the key tools of sales, and their role to increase the customer base and directl...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albtelecom

Albtelecom dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane