Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Albanian HR Solutions (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Albanian HR Solutions

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 11 deri në 20 nga 44 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune medical representative (medrep)

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: medical representative kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e larta në një nga deg...

Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: përgjegjës projekti (inxhinier elektrik) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e la...

Tirane, ofroj vend pune medical representative (medrep)

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: medical representative kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e larta në një nga deg...

Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: përgjegjës projekti (inxhinier elektrik) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e la...

Tirane, ofroj vend pune inxhinier ndertimi

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: inxhinier ndërtimi kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet në degën inxhinieri ndërti...

Tirane, ofroj vend pune medical representative (medrep)

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: medical representative (medrep) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e larta në nj...

Tirane, ofroj vend pune medical representative (medrep)

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: medical representative (medrep) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e larta në nj...

Katar, ofroj vend pune pozicione menaxheriale

Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." ka nisur procesin e selektimit për pozicione te ndryshme në katar: pozicionet e punës : team leader - paga bazë: 1100 usd supervizor - paga bazë: 1200 usd head bartender - paga bazë: 1000 usd bartender - paga bazë: 900 usd hostess - paga bazë: 900 usd waiter - paga bazë: 850 usd. benefi...

Arabia saudite, ofroj vend pune pozicione menaxheriale

Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." ka nisur procesin e selektimit për pozicione te ndryshme në arabinë saudite: pozicionet e punës : head chef (italian cuisine) - paga bazë: 4200 usd restaurant manager - paga bazë: 4000 usd hostess - paga bazë: 1500 usd waiter/waitress - paga bazë: 1400 usd bartender - paga bazë: 1300 us...

Gjermani, ofroj vend pune karpentier, murator, hekurthyes

Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për pozicione pune të ndryshme në gjermani kandidatët duhet të kenë ekperiencë pune në një nga profilet më po...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albanian hr solutions

Albanian hr solutions dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane