Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Kompanitë:Albanian HR Solutions (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Albanian HR Solutions - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 33 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune responsible project engineer - e re

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: responsible project engineer (inxhinier ndërtimi) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar stud...

Tirane, ofroj vend pune responsible project engineer - e re

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: responsible project engineer (inxhinier ndërtimi) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar stud...

Tirane, ofroj vend pune koordinator magazine

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: kordinator magazine kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar arsimin e mesëm. arsimi i lartë pë...

Tirane, ofroj vend pune koordinator magazine

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: kordinator magazine kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar arsimin e mesëm. arsimi i lartë pë...

Tirane, ofroj vend pune punetor magazine

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: punëtor magazine ofrohen kushte shumë të mira pune. kandidatët e interesuar janë të lutur të apli...

Tirane, ofroj vend pune pasticier/e

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: pasticier/e kërkesat/kualifikimet: të kenë minimumi 1 vit eksperiencë pune si pasticier. ofrohen ...

Tirane, ofroj vend pune part time senior developer c++

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Albanian hr solutions sh.p.k ka nisur procesin e selektimit për postin: senior developer c++ (part-time) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e larta në një nga degët e profilit; -të kenë minimalisht 2 vite eksperiencë në këtë profil; -të kenë eksperiencë pune me c++ dhe windows native coding; -njohuri të mira të gjuhës ang...

Tirane, ofroj vend pune angular frontend developer

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Albanian hr solutions sh.p.k ka nisur procesin e selektimit për postin: angular frontend developer kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e larta në një nga degët e profilit; -të kenë minimalisht 3 vite eksperiencë në zhvillimin e aplikacioneve front-end me angular; -të kenë eksperiencë pune me angular 8+ -të kenë njohuri të ...

Tirane, ofroj vend pune medical representative (medrep)

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: medical representative kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e larta në një nga deg...

Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: përgjegjës projekti (inxhinier elektrik) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet e la...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albanian hr solutions tirane

Albanian hr solutions tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane