Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Albanian HR Solutions (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Albanian HR Solutions

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 73 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune mechanical engineer (hvac)

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: mechanical engineer (hvac) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar arsimin e lartë për inxhini...

Tirane, ofroj vend pune mechanical engineer (hvac)

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: mechanical engineer (hvac) kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar arsimin e lartë për inxhini...

Katar, ofroj vend pune shop manager & department manager

Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k.", departamenti i punësimit ndërkombëtar ka nisur procesin e selektimit për postet në katar: 1. shop manager: paga baze: 4000 eur + benefite te tjera. kualifikimet/kërkesat: diplomë universitare. të ketë minimumi 2 vite eksperiencë në nivel menaxherial në shitje. të ketë njohuri të mira t...

Technical manager

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit “albanian hr solutions sh.p.k.” është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: technical manager kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar arsimin e lartë për inxhinieri elekt...

Tirane, ofroj vend pune technical manager

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: technical manager kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar arsimin e lartë për inxhinieri elekt...

Tirane, ofroj vend pune technical manager

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: technical manager kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar arsimin e lartë për inxhinieri elekt...

Drejtor prodhimi

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit “albanian hr solutions sh.p.k .” është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: drejtor prodhimi (preferohet që kandidatët të kenë eksperiencë në menaxhim prodhimi kryesisht në...

Mechanical product designer

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit “albanian hr solutions sh.p.k .” është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: mechanical product designer (preferohen kandidatë që kanë eksperiencë pune në prodhim në mobiler...

Key account manager

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit “albanian hr solutions sh.p.k .” është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: 17 ditë më parë
-
- Ruani punën

It manager

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit “albanian hr solutions sh.p.k ” është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron konsulencë dhe shërbime të ndryshme në fushën e burimeve njerëzore. njoftojmë që albanian hr solutions sh.p.k. ka nisur procesin e selektimit për postin: it manager kërkesa/kualifikime: – të ketë përfunduar studimet e ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albanian hr solutions

Albanian hr solutions dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane