Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Albania Recruiting & Resarch Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Albania Recruiting & Resarch Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Albania recruiting & resarch agency kerkohen operator ne gjuhen italiane - e re

Bashkohu skuadres tone ! kërkohet operator call center në gjuhën italiane . paga më se e kënaqshme ! ofrojmë mundësi punësimi në call center punësimin e ofrojmë pranë zyrave tona në tiranë. aplikoni dhe specifikoni gjuhën per te cilen po aplikoni. --- kujdes: eksperiencat e punës të cilat lidhen më pozicionin e aplikuar janë shumë të rënd...

Albania recruiting & resarch agency kerkohen operator ne gjuhen italiane - e re

Bashkohu skuadres tone ! kerkohet operator call center ne gjuhen italiane paga me se e kenaqshme ! ofrojme mundesi punesimi ne call center punësimin e ofrojmë pranë zyrave tona në tiranë. aplikoni dhe specifikoni gjuhën per te cilen po aplikoni. --- kujdes: eksperiencat e punës të cilat lidhen më pozicionin e aplikuar janë shumë të rëndës...

Albania recruiting & resarch agency kerkohen operator ne gjuhen italiane - e re

Bashkohu skuadres tone ! kerkohet operator call center ne gjuhen italiane paga me se e kenaqshme ! ofrojme mundesi punesimi ne call center punësimin e ofrojmë pranë zyrave tona në tiranë. aplikoni dhe specifikoni gjuhën per te cilen po aplikoni. --- kujdes: eksperiencat e punës të cilat lidhen më pozicionin e aplikuar janë shumë të rëndës...

Albania recruiting & resarch agency ofrohet vend pune operator/e italisht/gjermanisht/spanjisht/greqisht

Bashkohu skuadres tone ! kerkohet operator forex ne gjuhet: italisht anglisht gjermanisht greqisht spanjisht paga me se e kenaqshme ! ofrojme mundesi punesimi ne call center punësimin e ofrojmë pranë zyrave tona në tiranë. aplikoni dhe specifikoni gjuhën per te cilen po aplikoni. --- operojmë në fushatat e bursës (forex) online. gjuhët ja...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albania recruiting resarch agency

Albania recruiting resarch agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane