Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Albania Punesim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Albania Punesim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 38 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhinier druri - e re

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune inxhinier druri! shpallet vend vakant per pozicionin inxhinier druri, per nje nder kompanite lider ne sektorin e mobilerise ne tirane. aftesite qe kandidati duhet te kete: 1. te jete korrekt, i shkathet. 2. aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese. 3. te kete mbaruar arsimin e larte ne kete fushe. 4. me eksperi...

Rrobaqepse tapicerie f/m - e re

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Oferte pune si rrobaqepse mobilerie f/m! shpallet vend vakant per pozicionin tapicier, per nje nder kompanite lider ne sektorin e mobilerise ne tirane. aftesite qe kandidatet duhet te kene: 1. te jene korrekt, te shkathet 2. aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese. 3. te kene eksperience mbi 5 vite per te aplikuar per kete mund...

Shofer personeli - e re

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune si shofer peroneli! nje nder kompanit lider ne sektorin e mobilerise, kerkon shofer per transport personeli. kriteret: 1- te kete punuar me heret ne kete fushe 2- te jete serioz, i pergjegjshem dhe korrekt 3- i perpiket me oraret 4- mosha 30-45 vjec 5- te posedoje patente katg. de te interesuarit te shkruajne ne numrin e...

Tirane, ofroj vend pune shofer personeli - e re

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune si shofer peroneli! nje nder kompanit lider ne sektorin e mobilerise, kerkon shofer per transport personeli. kriteret: 1- te kete punuar me heret ne kete fushe 2- te jete serioz, i pergjegjshem dhe korrekt 3- i perpiket me oraret 4- mosha 30-45 vjec 5- te posedoj patente katg. de te interesuarit te shkruajne ne numrin e ...

Inxhiniere druri (f) - e re

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune inxhiniere druri (f)! shpallet vend vakant per pozicionin inxhiniere druri, per nje nder kompanite lider ne sektorin e mobilerise ne tirane. aftesite qe kandidatja duhet te kete: te jete korrekte, e shkathet; aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese; te kete mbaruar arsimin e larte ne kete fushe; me eksperience...

Menaxhere showroom-i f

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune si menaxhere showroom-i! ofrohet vend pune si “menaxhere showroom-i ” ne nje kompani lider ne tregun shqipetar ne sektorin e pllakave dhe ceramices. kriteret qe kandidatet duhet te plotesojne: – të ketë përfunduar fakultetin – anglisht ne nivel te larte – njohuri kompjuterike microsoft office – mosha 30-45 vjeç – me eksp...

Infermiere ne gjermani

Ofrohet vend pune si infermier per perkujdesin ndaj moshes se trete! per nje qender kujdesi ne gjermani, kerkohen 2 infermier me nivel gjuhe b1 ose b2 te mbrojtur. per me shume detaje na kontaktoni ne numrin e meposhtem, vetem ne whatsapp: 00355692177335

Tirane, ofroj vend pune inxhinier ndertimi f/m

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune si inxhinier ndertimi f/m! ofrohet vend pune si “inxhinier ndertimi”ne nje kompani lider ne tregun shqipetar ne sektorin ndertues. pershkrimi i pozicionit: inxhinieri i zbatimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve ne perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet,etj. k...

Kamarier ne gjermani

Oferte pune kamarier ne gjermani! kerkohet kamarier ne zonen baden wurtenberg ne gjermani per te punuar ne nje restorant grek. kandidati duhet: 1- te kete letra eurpiane 2- nivelin e gjuhes gjermane a2 3- eksperience pune ne gastronomi ofrohet: 1- akomodim dhe ushqim 2- paga 1900 euro bruto * vlen te theksojme qe kjo oferte pune ofrohet v...

Gjermani, ofroj vend pune kamarier

Albania Punesim

-
Shqipëri
Oferte pune kamarier ne gjermani! kerkohet kamarier ne zonen baden wurtenberg ne gjermani per te punuar ne nje restorant grek. kandidati duhet: 1- te kete letra eurpiane 2- nivelin e gjuhes gjermane a2 3- eksperience pune ne gastronomi ofrohet: 1- akomodim dhe ushqim 2- paga 1900 euro bruto * vlen te theksojme qe kjo oferte pune ofrohet v...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albania punesim

Albania punesim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane