Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:AlbaPunesim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(38)
Lloji
  • Pa përcaktuar(38)

AlbaPunesim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 38 rezultate (Këshilla për kërkim)

Recepsioniste ne klinike dentare - e re

AlbaPunesim

-
Tiranë, Shqipëri
Per nje klientin tone, nje klinike dentare ne qendrer te tiranes, alba punesim ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin: recepsioniste - kandidatet duhet te kene arsimin e larte - te kene njohuri te mira te gjuhes italiane ( e domosdoshme) - te kene minimalisht 1 vit eksperience si recepsioniste/ sherbim klienti orari ...

Medical representative (eucerin albania)

AlbaPunesim

-
Has, Shqipëri
For one of his clients, eucerin alb, alba punesim has begun the process of selection of candidates for the position of: medical representative (m/f) job description developing and maximizing your territory by focusing on strategic selling techniques and growth building lasting relationships with key general practitioners, specialists or h...

Menaxher logjistike

AlbaPunesim

-
Shqipëri
Alba punesim eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj : ndermjetesimin ne tregun e punes. ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për t'ju përgjigjur nevojave të klienteve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve duke ju ofruar mundesi punesimi. per nje klie...

Social media manager

AlbaPunesim

-
Tiranë, Shqipëri
Per nje klientin tone, nje nga kompanite farmaceutike me te medha ne vend me vendndodhje ne autostraden tirane -durres, alba punesim ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin: social media manager - kandidatet duhet te kene eksperience si social media manager jane te ftuar te aplikojne t e gjithe kandidatet e interesuar...

Content creator

AlbaPunesim

-
Tiranë, Shqipëri
Per nje klientin tone, nje nga kompanite farmaceutike me te medha ne vend me vendndodhje ne autostraden tirane -durres, alba punesim ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin: content creator - kandidatet duhet te kene eksperience si content creator jane te ftuar te aplikojne te gjithe kandidatet e interesuar, duke derg...

Ekonomiste

AlbaPunesim

-
Shqipëri
Alba punesim eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj : ndermjetesimin ne tregun e punes. ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për t'ju përgjigjur nevojave të klienteve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve duke ju ofruar mundesi punesimi. per nje klie...

Financier/e ne lushnje

AlbaPunesim

-
Lushnjë, Shqipëri
Alba punesim eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj : ndermjetesimin ne tregun e punes.ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për t'ju përgjigjur nevojave të klienteve,duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve duke ju ofruar mundesi punesimi. per nje klient...

Operator ne spanjisht ( 17:00 -22:00)

AlbaPunesim

-
Tiranë, Shqipëri
Klienti jone, nje call center ne qender te tiranes, kerkon : operaror ne gjuhen spanjolle ofrohet : -paga konkuruese ne treg dhe bonuse te larta -ambjent dinamik,motivues dhe miqesor -kontrate pune sipas kodit te punes punohet : e hene –e premte ( orari 17:00 -22:00) janë të ftuar të aplikojnë të gjithe kandidatet e interesuar në adresën:...

Operator ne gjuhen angleze ( full/part -time)

AlbaPunesim

-
Tiranë, Shqipëri
Klienti jone, nje call center ne qender te tiranes, kerkon : operaror ne gjuhen angleze ( 10:00 -19:30 ose 14.30-19.30) ofrohet : -paga konkuruese ne treg dhe bonuse te larta -ambjent dinamik,motivues dhe miqesor -kontrate pune sipas kodit te punes; -mundesi punesimi full time / part time punohet : e hene –e premte ( orari 10:00 19:30 ose...

Tirane, ofrohet vend pune arketare ne restorant

AlbaPunesim

-
Tiranë, Shqipëri
Alba punesim eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj : ndermjetesimin ne tregun e punes.ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për t'ju përgjigjur nevojave të klienteve,duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve duke ju ofruar mundesi punesimi.per nje klienti...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albapunesim

Albapunesim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane