Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Alba Contact (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Alba Contact

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkohet operator telefonik gjuha gjermane

Alba Contact

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen operatorë telefonik gjuha gjermane punësim i menjëhershëm me trajnim individual. cel. : +355694089396 kërkohen operatorë telefonik gjuha gjermane punësim i menjëhershëm me trajnim individual. cel. : +355694089396

Tirane, kerkohet operator telefonik gjuha frenge

Alba Contact

-
Tiranë, Shqipëri
Punesim i menjehershem (operator i gjuhes frenge, vajza dhe djem). fillojme se shpejti trajnimin 4 ditor per punesimet e reja te operatoreve frengjisht- foles. nese je njohes i mire i gjuhes frenge dhe i/e interesuar per tu punesuar me kontrate te rregullt dhe korrektesi maksimale, na shkruaj ne inbox, ose telefono 0694089396 je i/e mirep...

Tirane, ofroj vend pune part time operatorë të gjuhës frënge

Alba Contact

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen operatorë të gjuhës frënge për një projekt të ri. dërgoni cv në info@albacontact.eu ose kontaktoni në: 0694089396 + apliko kërkohen operatorë të gjuhës frënge për një projekt të ri. dërgoni cv në info@albacontact.eu ose kontaktoni në: 0694089396 + apliko

Tirane, ofroj vend pune part time kerkohen operatore te gjuhes gjermane

Alba Contact

-
Tiranë, Shqipëri
Alba contact kerkon operatore te gjuhes gjermane me ose pa eksperience. nese jeni njohes te gjuhes gjermane paraqituni prane zyrave tona, ofrojme punesim te menjehershem individual (rr. elbasanit, mbrapa shkolles se mesme te gjuheve te huaja “asim vokshi”) ose kontaktoni ne 0694089396. ju mirepresim.

Tirane, ofroj vend pune part time kerkohen operatore te gjuhes gjermane

Alba Contact

-
Tiranë, Shqipëri
Alba contact kerkon operatore te gjuhes gjermane me ose pa eksperience. nese jeni njohes te gjuhes gjermane paraqituni prane zyrave tona, ofrojme punesim te menjehershem individual (rr. elbasanit, mbrapa shkolles se mesme te gjuheve te huaja "asim vokshi") ose kontaktoni ne 0694089396. ju mirepresim. alba contact kerkon operatore te gjuhe...

Tirane, ofrohet vend pune operator anglisht

Alba Contact

-
Tiranë, Shqipëri
Punesim i menjehershem per operatorë te gjuhes angleze kriteret e punesimit: 1) te flasi anglisht shkelqyeshem 2) eksperienca ne call center perben avantazh 3) njohuri te mira kompjuterike 4) mosha nga 19 deri ne 40 vjec 5) disponibilitet 8 ore ne dite nga e hena ne te premte. kushtet e punes : 1) kontrate e rregullt pune 2) orari i punes...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - alba contact

Alba contact dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane