Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Alb Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(2)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Alb Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Katar, ofroj vend pune graphic designers, 3d interior designer and receptionist

Alb Agency

-
Shqipëri
Hiring in qatar!🚨 our partner company in doha,qatar is looking for: graphic designers, 3d interior designer and receptionist. if you want to work abroad, it’s a great opportunity. for more information please visit our page www.albagency.net or contact us. 📩 albagency@mail.com 📞+355695828517 cel. : 0695828517 + apliko

Ofroj vend pune

Alb Agency

-
Shqipëri
Alb agency po rekruton per klinetin e saj ne doha,qatar per pozicionet e punes:graphic designer,3 d interior designer dhe recepsionist. te gjithe te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e emailit si me poshte: whatsapp +355695828517 email:albagency@mail.com per me shume informacion na vizitoni...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - alb agency

Alb agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane