Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Akademia Progress

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 53 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres kerkohet financiere - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje financereje te pare ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne finance kontabilitet 2.te kete minimumi 5 vite eksperience 3. mosha e preferuar 28+ 4.disponibilitet i menjehershem 5.te kete korrektesi dhe bashkepunim ofr...

Tirane kerkohet arketare filiali - e re

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje arketareje filiali ne tirane kriteret: -te kete mbaruar arsimin e larte -te kete disponibilitet te menjehershem -mosha e preferuar 22 - 45 vjece -te jete bashkepunuese, korrekte dhe e komunikueshme te interesuarat te dergojne cv ne info@progress.al ose te telefonoj...

Fier kerkohet menaxher shitjesh ne terren - e re

Akademia Progress

-
Fier, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren fier: kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50...

Elbasan kerkohet agjent shitjesh - e re

Akademia Progress

-
Elbasan, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjent shitjesh ne elbasan kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50....

Durres kerkohet financiere - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje financereje te pare ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne finance kontabilitet 2.te kete minimumi 5 vite eksperience 3. mosha e preferuar 28+ 4.disponibilitet i menjehershem 5.te kete korrektesi dhe bashkepunim ofr...

Tirane kerkohet arketare filiali - e re

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje arketareje filiali ne tirane kriteret: -te kete mbaruar arsimin e larte -te kete disponibilitet te menjehershem -mosha e preferuar 22 – 45 vjece -te jete bashkepunuese, korrekte dhe e komunikueshme te interesuarat te dergojne cv ne info@progress.al ose te telefonoj...

Fier kerkohet menaxher shitjesh ne terren - e re

Akademia Progress

-
Fier, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren fier: kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50...

Elbasan kerkohet agjent shitjesh ne terren - e re

Akademia Progress

-
Elbasan, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjent shitjesh ne elbasan kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50....

Durres kerkohet sekretare administrative

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje sekretare administrative ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar arsimin e larte 2.te jete njohese shume e mire e gjuhes italiane 3.te njohe mire paketen microsoft office, sidomos excel 4.eksperienca te meparshme te ngjashme perbejne a...

Durres kerkohet asistente zyre

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistenteje zyre ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar arsimin e larte 2.te jete njohese shume e mire e gjuhes angleze 3.te njohe mire paketen microsoft office 4.eksperienca te meparshme te ngjashme perbejne avantazh 5.mosha e prefer...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - akademia progress

Akademia progress dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane