Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Akademia Progress (Fshij) Fshijini të gjitha

Akademia Progress

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 48 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane kerkohet arketare (afer zones se qtu-se) - e re

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje arketareje ne zonen e qtu-se kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne deget e ekonomise 2.te kete disponibilitet te menjehershem 3.eksperienca te meparshme minimumi 6 muaj 4.te mos jete ne marredhenie shkolle 5.mosha e preferua...

Durres kerkohet operator faturash - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje operatori faturash (m) kriteret qe duhet te plotesoj per kete pozicion kandidati: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne dege te ekonomise 2.te jete njohes shume i paketes baze microsoft office 3.njohes i ndonje programi financiar perben avantazh 4.te mos jete ne mar...

Durres kerkohet operator faturash (m) - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje operatori faturash (m) kriteret qe duhet te plotesoj per kete pozicion kandidati: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne dege te ekonomise 2.te jete njohes shume i paketes baze microsoft office 3.njohes i ndonje programi financiar perben avantazh 4.te mos jete ne mar...

Durres kerkohet asistente zyre me frengjishte shume te mire

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistenteje zyre: kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: -te kete mbyllur studimet -te kete disponibilitet te menjehershem -te zoteroje gjuhen frenge shume mire si ne te folur dhe ne te shkruar. te interesuarat te dergojne cv ne rekrutim@progress.al ose te telef...

Durres kerkohet arketare

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje arketareje ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar studimet e larta ne deget e ekonomise 2.te mos jete ne marredhenie shkolle 3.te kete disponibilitet te menjehershem 4.mosha e preferuar 23-30 vjece ofrohet: kushte te mira pune pagesa ...

Vore kerkohet inxhinier ndertimi me eksperience

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje inxhinier ndertimi ne vore kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne inxhinieri ndertimi 2.eksperienca te meparshme minimumi 2 vjet 3.te jete njohes i gjuhes angleze 4.te kete disponibilitet te menjehershem 5.te jete ose nga durr...

Durres kerkohet agjente turistike

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjente turistike ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te mos jete ne marredhenie shkolle 2.te jete njohese e mire e gjuhes angleze 3.cdo gjuhe e dyte perben avantazh 4.te kete disponibilitet dhe te jete fleksibel me oraret te interesuarat te dergo...

Tirane kerkohet asistente zyre (pune nga shtepia)

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistente zyre (pune nga shtepia) kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te mos jete ne marredhenie shkolle 2.te jete njohese shume e mire e gjuhes angleze 3.te kete disponibilitet dhe te jete fleksibel me oraret 4.te njohi shume mire paketen microsoft office ...

Durres kerkohen 4 rrobaqepepse me dhe pa eksperience

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Te interesuarat te kontaktojne ne 0676317943

Kerkohet ndihmes kuzhinier (m) afer zones se ishmit

Akademia Progress

-
Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ndihmesi kuzhinier (m) ne zonen e ishmit. kerkesat qe duhet te plotesoj aplikanti. -te kete eksperienca te meparshme ne kuzhine -mosha e preferuar 22+ ofrohet: transporti nga durresi pagesa 50.000l + sigurimet te interesuarit te kontaktojne ne 0676317943

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - akademia progress

Akademia progress dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane