Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Afterschool Njuton (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Afterschool Njuton

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mesuese e gjuhes dhe letersise

Afterschool Njuton

-
Tiranë, Shqipëri
Mesuesi do te punoje ne pergatitjen e mesimeve dhe detyrave me nxenes te arsimit baze dhe arsimi i mesem i ulet. mesuesi do te punoje ne pergatitjen e mesimeve dhe detyrave me nxenes te arsimit baze dhe arsimi i mesem i ulet. te kete mbaruar shkollen e larte dega gjuhe letersi profili mesuesi

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - afterschool njuton

Afterschool njuton dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane