Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Abi Investment (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Abi Investment

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune operatore

Abi Investment

-
Tiranë, Shqipëri
Bëhu pjesë e skuadrës sonë agjent greqisht/italisht/anglisht/spain -eksperienc ne call center -gjuha në nivel te mirë -ambjente pozitive dhe motivuese -mundësi rritje profesionale brenda kompanisë ------->bonuse me te larta ne treg pagesa bazë+ bonuse nëse po kërkon një vend pune stabël dhe të maksimizosh te ardhurat mujore. na dergoni cv...

Tirane, ofrohet vend pune operatore

Abi Investment

-
Tiranë, Shqipëri
Bëhu pjesë e skuadrës sonë agjentë greqisht -eksperiencë ne call center -gjuha në nivel te mirë -ambjente pozitive dhe motivuese -mundësi rritje profesionale brenda kompanisë ------->bonuse me te larta ne treg pagesa bazë+ bonuse nëse po kërkon një vend pune stabël dhe të maksimizosh te ardhurat mujore. na dergoni cv: abi.investment@proto...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - abi investment

Abi investment dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane