Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:A&O Hostels (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

A&O Hostels

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Hr generalist (m/f/x)

A&O Hostels

-
Prishtinë, Kosovë
As europe’s largest hostel chain a&o is simple, diverse and always with a smile. we push our mission “everyone can travel” through affordable prices and constant growth. by 2025, the company wants to be the first european hostel chain to be co2 net zero – reducing its own ecological footprint to a minimum and offsetting the rest. since it...

Front-end developer (m/f/x)

A&O Hostels

-
Prishtinë, Kosovë
Front-end developer (m/f/x) as of now – full-time – pristina as europe’s largest hostel chain , a&o is big, diverse and always has a smile. we realize our mission “everyone can travel” through low prices and steady growth. by 2025, the company wants to be the first european hostel chain to be co2 net zero – reducing its own ecological foo...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - a o hostels

A o hostels dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane